تالارهای پذیرایی لوکس و خاص vvip در مشهد
مزون های لباس عروس و نامزدی مشهد
مشاوره تالار عروسی
آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری عروسی در مشهد
سالن های زیبایی و آرایشگاه زنانه مشهد
تشریفات عروسی و خدمات مجالس مشهد

در زیر لیست بهترین باغ تالارهای مشهد و استان خراسان رضوی را مشاهده می نمایید. 

شما می توانید با کلیک بر روی هر باغ تالار گالری عکس ها، منو غذا، قیمت منو و تخفیف های هر باغ را مشاهده نمایید.


مرتب سازی بر اساس :
/hall/باغ-تالار-ملک-شاندیز

باغ تالار ملک شاندیز

باغ تالار ملک شاندیز به مدیریت آقای رجب زاده با ظرفیت 1000 نفر در شاندیز ، ابتدای جاده شاندیز ، بعد از کوچه فرمانداری، کوچه باغ ملک واقع شده است .

/hall/باغ-تالار-کیمیا-مشهد

باغ تالار کیمیا مشهد

باغ تالار کیمیا مشهد به مدیریت آقای کردانی با ظرفیت 800 نفر در مشهد ،میدان فهمیده ، روبروی پارک پردیس ،توس 33 واقع شده است .

/hall/باغ-تالار-تابستانی-شمس-شاندیز

باغ تالار تابستانی شمس شاندیز

باغ تالار تابستانی شمس شاندیز با ظرفیت 900 نفر در شاندیز ، ابتدای جاده شاندیز ، بعد از نمایندگی سایپا ، خیابان فرمانیه واقع شده است.

/hall/باغ-تالار-عروس-بهار-شاندیز

باغ تالار عروس بهار شاندیز

باغ عروس بهار شاندیز به مدیریت آقای نظری با ظرفیت 1000 نفر درشاندیز ، بلوار فرمانیه ، فرمانیه 8 واقع شده است.

/hall/باغ-تالار-نسترن-تربت-حیدریه

باغ تالار نسترن تربت حیدریه

باغ تالار نسترن تربت حیدریه  فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ در زمینه تشریفات و خدمات مجالس با مدیریت آقای عبداله ضیاِء آغاز نموده است .هدف و آرمان این مجموعه ، همواره رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا با الهام از آخرین متدروز دنیا و ادغام آن با سلیقه وفرهنگ اصیل ایرانی وهمچنین گردآوری تیمی مجرب سبکی نوین را دربرگزاری مراسم عروسی خلق کرده تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.که در این راستا و به لطف خداوند متعال ما موفق به اخذ رضایت کامل مشتریان و همشهریان خوبمان شده ایم. امکان برگزاری همایشه...

/hall/باغ-تالار-فردوسی-مشهد

باغ تالار فردوسی مشهد

باغ تالار فردوسی مشهد باظرفیت 2500 نفر با متنوع ترین منو و با کیفیت بی نظیر ارائه خدمات از قبیل شمع آرایی و گل آرایی دارای سفره خانه سنتی ، دارای بهترین و زیباترین دکوراسیون در فضایی باز ، به آدرس مشهد ،سه راه فردوسی ، بین شاهنامه 1 و 3 آماده پذیرایی از مهمانان عزیز شما هستیم .

/hall/باغ-تالار-صدف-مشهد

باغ تالار صدف مشهد

باغ تالار صدف مشهد با مدیریت آقای اسماعیلی آماده پذیرایی میهمانان شما عزیزان از 700 نفر تا 1500 نفر می باشد دارای متنوع ترین منوی غذایی و با کیفیت ارائه خدمات از قبیل شمع آرایی ، گل آرایی ، دارای اتاق عقد مجزا و سفره خانه سنتی در محیطی باز به ادرس مشهد ، بلوار شاهنامه ، شاهنامه 36 در خدمت شما عزیزان هستیم.

/hall/باغ-تالار-عسل-مشهد-(جاده-فردوسی)

باغ تالار عسل مشهد (جاده فردوسی)

باغ تالار عسل مشهد (جاده فردوسی) با مدیریت آقای آقایی در سالنی شیک و مجلل با ظرفیت 1300 نفر و ظرفیت پارکینگ 500 ماشین دارای خدماتی بی نطیر کیفیت درجه یک غذا با نازلترین قیمت ها مشارکت در طرح ازدواج آسان به آدرس مشهد ، سه راه فردوسی ، شاهنامه 36 ، جاده شافیل ، پیچ سوم ، باغسرای عسل منتظر پذیرایی در مجالس و گردهمایی های شما عزیزان هستیم . 

/hall/باغ-تالار-ترانه-مشهد

باغ تالار ترانه مشهد

باغ تالار ترانه مشهد با مدیریت آقای اسماعیلی در فضایی دلنشین و زیبا با ظرفیت 1500 نفر دارای خدماتی بی نظیر و منوی غذایی متفاوت با کیفیت عالی و درجه یک در مشهد ، بلوار شاهنامه ، شاهنامه 36 آماده پذیرایی مجالس از مهمانان عزیز تان هستیم .

/hall/باغ-تالار-ارغوان-مشهد-(-جاده-فردوسی-)

باغ تالار ارغوان مشهد ( جاده فردوسی )

باغ تالار ارغوان ( جاده فردوسی ) مشهد  با مدیریت آقای حسین زاده با ظرفیت 1000 نفر با منوی متفاوت و درجه یک و عالی در فضایی باز و زیبا دارای ظرفیت 200 ماشین به آدرس مشهد ،جاده سنتور ، آزادی 159 ، نرسیده  به 3 راه فردوسی ،خیابان گلستان ،بین گلستان 5 و 7 در خدمت شما عزیزان می باشد .

/hall/باغ-تالار-ابریشم-شاندیز

باغ تالار ابریشم شاندیز

باغ تالار ابریشم شاندیز به مدیریت محمد مجرد در کیلومتر 2 شاندیز , روبروی موج های خروشان واقع شده است.

/hall/باغ-تالار-شاران-شاندیز

باغ تالار شاران شاندیز

باغ تالار شاران شاندیز به مدیریت حاجر لطفی در جاده شاندیز واقع شده است .سایت بانک تالار با تالار شاران همکاری ندارد .