تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

چگونه جشن عروسی خود را آنلاین نمایش دهید؟

شاید در اطراف خود شنیده باشید که فلان شخص جشن عروسی خود را به صورت آنلاین برگزار کرده است و این موضوع برایتان جالب باشد. با توجه به شرایط این روزها و شیوع ویروس کویید 19 خیلی از زوج های جوان موفق به برگزاری جشن عروسی خود نشده اند و برخی دیگر همچنان به دنبال پاسخ این سوال می باشند که چگونه جشن عروسی خود را آنلاین نمایش دهید؟

برگزاری جشن عروسی به صورت آنلاین

با پیشرفت تکنولوزی روز دنیا دیگر هیچ کاری غیر ممکن نمی باشد. اپلیکشن های مختلف زیادی این روزها وجود دارند که می توانند به شما در برگزاری جشن عروسیتان به صورت آنلاین کمک کنند.

آن دسته از عروس و دامادهایی که میخواهند جشن خود را در این دوران قرنطینه به صورت تصویری با عزیزانشان به اشتراک بگذارند می توانند از همین اپلیکشن ها استفاده کنند.

شرایط این روزها و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت ها برای جشن های عروسی ، بسیاری از زوج ها را بر آن داشته تا برگزاری مراسم عقد و عروسی خود را به تعویق بیاندازند. اما برخی دیگر در همین اوضاع قرنطینه هم جشن خود را برگزار کرده اند یا تصمیم به برگزاری آن دارند.

با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا روش های جالب برای برگزاری جشن عروسی به صورت آنلاین را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

چطور به صورت آنلاین عروسی بگیریم؟

بهترین شبکه های اجتماعی برای پخش زنده ی مراسم عروسی

شما عروس و دامادهایی که می خواهید بدانید چگونه جشن عروسی خود را آنلاین نمایش دهید؟ درباره کدام شبکه های اجتماعی آشنایی و اطلاعات کاملی را در اختیار دارید؟ 

  1. اینستاگرام
  2. واتس آپ
  3. تلگرام
  4. یو تیوپ
  5. آپارات
  6. فیس بوک 

شبکه های اجتماعی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم تنها بخشی از هزاران شبکه های اجتماعی هستند که در دنیا وجود دارند. شما برای برگزاری جشن عروسی خود به صورت آنلاین می توانید هر یک از این شبکه های اجتماعی که نسبت به آن اطلاعات جامع تری دارید را انتخاب کنید.

پخش زنده و لایو از طریق اینستاگرام

اولین شبکه اجتماعی که بدون شک اطلاعات شخصی هر فردی نسبت به آن بیشتر از سایر شبکه های اجتماعی می باشد اینستاگرام است.

اولین و دم دست ترین شبکه اجتماعی که تقریبا تمام دوستان و آشنایان شما نیز در آن فعالیت دارند.

از آنجایی که این شبکه اجتماعی یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی می باشد برای کاربران خود امکانات زیادی را به وجود آورده است که یکی از آن امکانات پخش لایو با ویدئو زنده می باشد.

اگر شما می خواهید از این شبکه اجتماعی برای نمایش جشن عروسی خود به صورت آنلاین استفاده کنید باید مخاطبین پیج ابنستاگرام خود را هم در نظر داشته باشید. یعنی اگراکانت شخصی و یا پرایوت دارید، تمام فالورهای شما قادر به تماشای لایو مراسم عروسی شما خواهند بود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. 

البته جای نگرانی وجود ندارد چرا که شما می توانید اشخاصی که نمی خواهید در لایو عروسی شما باشند را از لیست فالوور های خود حذف کنید و تنها اشخاصی لایو عروسی شما را مشاهده خواهند کرد که خودتان مشخص کرده اید. به نوعی مشخص کردن میهمان های جشن عروسیتان البته این بار اینستاگرام مکان برگزاری جشن شما می باشد نه تالار، باغ تالار و حتی تشریفات عروسی.

بهترین شبکه های اجتماعی برای عروسی آنلاین

پخش زنده عروسی در یوتیوب

دومین شبکه اجتماعی که می توانید برای برگزاری جشن عروسی به صورت آنلاین در نظر بگیرید یو تیوپ می باشد. این شبکه اجتماعی رایگان بوده و محدودیتی برای میهمان های شما که به صورت آنلاین به جشن شما دعوت شده اند ندارد.
 
برای استفاده از یو تیوپ ابتدا یک کانال درست کنید. در بخش تنظیمان می توانید برای خود یک حریم شخصی مشخص کنید که اجازه ورود افراد متفرقه را به جشن مجازی شما ندهد. 
 
این شبکه اجتماعی به شما این امکان را می دهد که برای کانال شخصیتان رمز عبور و کلمه کاربری مشخص کنید. اینگونه تنها افرادی می توانند وارد کانال شوند که رمز و نام کاربری را در اختیار دارند.

عروسی آنلاین از طریق آپارات

استفاده از شبکه اجتماعی آپارت هم تقریبا شبیه به یو تیوپ می باشد. در ابتدا برای خود یک حساب کاربری می سازید اما قبل از هر کاری نباید فراموش نکنید برای پخش زنده ی مراسم عروسی در آپارات باید ابتدا برنامه ی لایو انکودر را روی گوشی هوشمند و یا تبلت خود نصب کنید.

حساب کاربری آپارات را به گونه تنظیم کنید که همچون یو تیوپ تنها افرادی که شما مشخص کرده اید به آن دسترسی داشته باشند و به تماشای جشن عروسی شما به صورت آنلاین بنشینند.
 اینستاگرام محبوب ترین شبکه مجازی برای عروسی آنلاین


مراسم عروسی از طریق فیس بوک

فیس بوک یکی از شبکه های اجتماعی است که چند سالی می شود جای خود را در میان اقشار مختلف در جوامع مختلف باز کرده است.
برای برگزاری جشن عروسی آنلاین از طریق فیس بوک همچون سایر شبکه های اجتماعی نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.محدودیت برای میهمانهای شما در فیس بوک نیز وجود ندارد و حداکثر زمانی که  شما می توانید از امکان پخش زنده ی فیس بوک استفاده کنید هشت ساعت می باشد. شاید چیزی بیشتر از تالار عروسی.
 
هزینه عروسی در تهران


عروسی مجازی می تواند جایگزین جشن عروسی واقعی باشد؟

خب، طبیعتا که جشن های مجازی جایگزین جشن های واقعی نخواهند بود چرا که شما نمیتوانید به صورت حضوری میزبان میهمانهای خود باشید. اما شما می توانید هر آنچه که برای برگزاری جشن واقعی در نظر دارید در جشن عروسی آنلاین خود نیز انجام دهید.

به جای کارت دعوت برای میهمان های خود ایمیل ارسال کنید و آن ها را به جشن عروسی آنلاین در هر شبکه اجتماعی که در نظر گرفته اید دعوت کنید.

شاید شما و مهمانانتان نتوانید جشن عروسی را در یک تالار یا باغ تالار برگزار کنید، اما برگزاری یک جشن عروسی به یاد ماندنی و خاص هنوز هم امکان پذیر است.
چطور عروسی آنلاین برگزار کنیم؟
 
در نهایت اینکه
 
شما عروس و دامادهای عزیز که دردوران قرنطینه می خواهید بهترین شب زندگیتان را با عزیزانتان شریک شده و جشن بگیرید می توانید شیوه جدید برگزاری جشن عروسی را انتخاب کنید.
 
آنچه که درباره شبکه های اجتماعی پرکاربرد و محبوب این روزها باید می دانستید را برایتان عنوان کردیم تا درباره چگونه جشن عروسی خود را آنلاین نمایش دهید؟ بیشتر فکر کنید و تصمیم بگیرید.
 
مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com به شما راهنمایی و مشورت های لازم را در این زمینه ارائه خواهند داد. شما از طریق همین سایت می توانید با ما در ارتباط باشید.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید