تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

نکات مهمی که درباره انتخاب تالار عروسی باید بدانید

همیشه برگزار کردن یک میهمانی که بخواهید از همه لحاظ خوب و عالی برگزار شود از مسائلی است که برای آن نیاز به یک برنامه ریزی چند روزه  دارید. حال تصور کنید که یک عروس و دامادی که می خواهند بهترین شب زندگی خود را به یادماندنی کنند نیاز دارند چقدر برای یک برنامه ریزی بدون مشکل زمان بگذارند.

بدون شک برگزار کردن جشن عروسی خیلی سخت تر از برگزاری یک میهمانی و دورهمی خانوادگی و یا دوستانه می باشد. پس کاملا طبیعی است که حساسیت بیشتری نسبت به آن به خرج دهید.

اصلی ترین و مهم ترین مسئله که باید در برنامه ریزی برگزاری جشن عروسی به آن توجه داشته باشید انتخاب تالار یا باغ تالاری است که می خواهید برای پذیرای و میزبانی از میهمان های خود انتخاب کنید. این مسئله احتیاج به تحقیق و بررسی های لازم دارد تا از میان صدها و یا هزاران تالار عروسی که در شهر محل سکونت شما وجود دارد بتوانید بهترین آنها را انتخاب کنید.

اما این انتخاب نیاز به دانستن یک سری نکات بسیار مهم دارد که با توجه و در نظر گرفتن آن ها خیلی راخت تر میتوانید تصمیم گیری نمایید.

ما در بانک تالار به شما خواهیم گفت که نکات مهمی که درباره انتخاب تالار عروسی باید بدانید چه نکاتی می باشند.

نکات مهم در انتخاب تالار عروسی

نکات مهمی که درباره انتخاب تالار عروسی باید بدانید

اول از همه اگه برگزاری جشن عروسی در تاریخ خاصی مد نظرتان می باشد باید بگوییم که دست به کار شوید تا ظرفیت تالارها تکمیل نشده باشد

لیست کامل و دقیقی از افرادی که می خواهید در چشن عروسی شما حضور داشته باشند را آماده کنید تا تعداد دقیق میهمان ها دستتان بیاید.

موقعیت و امکانات محلی خود را مورد بررسی قرار دهید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید تالار در غرب تهران را انتخاب کنید یا سایر مناطق تهران.

خدمات تالار انتخاب را بررسی کنید یعنی اینکه امکان گل آرایی، بادکنک آرایی، شمع آرایی، نورپردازی مدرن و... را در نظر داشته باشید که مطابق با سلیقه شما باشد یا بروز ترین خدمات را ارئه دهند.

 امکانات اتاق عقد مجزا از سالن، اتاق عقد داخل سالن، سفره ی عقد و … را به خوبی برسی کنید.

نورپردازی داخل سالن، جایگاه عروس و داماد و حتی سایر بخش ها را نیز مورد آزمایش قرار دهید.

تمیزی بودن کف سالن بسیار مهم می باشد و باید دقت داشته باشید که کف سالن بیش از حد سُر و لیز نباشد

زمین تالار نباید دارای برآمدگی باشد چرا که میدان رقص را برای میهمان ها خطر ساز خواهد کرد

حتما قبل از اینکه قرار داد تالار را ببندید درباره هزینه های اضافی با مدیریت تالار صخبت کرده و هر آنچه که لازم است درباره این هزینه بدانید را سوال کنید.

بهترین تالار عروسی در تهران

 ساعت تحویل تالار و ساعت تخلیه ی آن را به درستی جویا شوید. تا زمان کافی برای مهیا کردن سالن جهت ورود مهمانان را داشته باشید.

درباره اینکه موزیک در تالار به چه صورت انجام می شود حتما سوال کنید زیرا که برخی از تالار ها موزیک ندارند و شاید نیز نیاز باشد خود شما تیم موسیقی را تامین کنید.

 درباره ی اینکه بعد از اتمام مراسم، آیا شما می توانید غذا و میوه و شیرینی اضافه را با خود برید یا خیر حتما سوال کنید. 

 درباره ی اینکه تالار مسولیتی در برابر اشیاء گمشده دارد یا خیر حتما پرس و جو کنید.

ظرفیت و و سعت تالار را در نظر داشته باشید و مطمئن شوید که می تواند پذیرای میهمان های شما باشد.

حتما قبل از روز عروسیتان سری به تالار زده و کیفیت غذاها و نظافت تالار را بررسی کرده تا خیالتان راحت شود.

از پارکینگ داشتن و یا جای پارک مناسب برای میهمان های خود مطلع شوید تا روز عروسی میهمان های شما نیازی نباشد  زمان زیادی را به دنبال جای پارک باشند.

ممکن است تاریخ عروسی تان به هر دلیل خوب یا بدی، تغییر کند. در این صورت باید از امکان تعییر روز رزرو شده، اطمینان پیدا کنید.

 حتما امکان لغو قرارداد و نحوه ی آن و میزان خسارت را برای موارد غیر قابل پیش بینی، از مدیر تالار بپرسید

در نهایت اینکه  قبل از عقد قرار داد، به طور دقیق تمام موارد را موجود در قرار دارد را ریز به ریز مطالعه کنید، و درباره ی تک تک آیتم ها و بندهای موجود در قرار داد سوال کنید.

لوکس ترین تالار عروسی در تهران

حرف آخر

امیدواریم که با نکات مهمی که برای انتخاب تالار عروسی برای شما در این مطلب آورده شده است بتوانید بهترین و مناسب ترین تالار را برای برگزاری بهترین شب زندگی خود انتخاب کنید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید