بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ
تشریفات سعید کریمی مشهد

نکات مهم درباره بستن قرارداد با تشریفات عروسی

یکی از مهم ترین کارهایی که برای برگزاری جشن عروس خود باید به آن توجه داشته باشید انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن می باشد. خب، شاید خیلی از شما عروس و دامادهای عزیز دوست داشته باشید که با کمک تیم تشریفاتی جشن عروسی خود را برگزار کنید. در این مورد باید به شما عزیزان بگوییم که آگاهی داشتن کامل درباره نکات مهم درباره بستن قرارداد با تشریفات عروسی از مسائلی است که به شما کمک خواهد کرد تا بهترین و مناسب ترین تشریفات را برای جشن خود انتخاب کنید.

از این رو ما، در این مقاله اشاره ای به برخی از این موارد کرده ایم تا شما بتوانید با دید بازتری برای انتخاب تیم تشریفاتی جشن عروسی خود تصمیم گیری کنید.

در عقد قرار داد با تشریفات ها به چه نکاتی دقت کنیم؟

برای اینکه بتوانید با بهترین تشریفات عروسی وارد مذاکره شده و با آن ها برای برگزاری جشن عروسیتان قرار داد ببندید توجه به نکات و موارد زیر لازم و ضروری می باشد.

  • قرارداد سندیت داشته باشد
  • ریزترین نکات در قرارداد قید شود
  • یک نسخه از قرارداد دست شما باشد
  • ضرور و زیان ها در قرارداد ذکر شود
  • نحوه تسویه حساب مشخص شود
  • مهماندارها انعام بگیریند یا خیر؟!
  • مدیریت تشریفات باید در مراسم حضور داشته باشد یا خیر؟!
نکات مهم برای بستن قرارداد با تشریفات عروسی

قرارداد سندیت داشته باشد

زمانیکه از انتخاب خود اطمینان بدست آورید و مطمئن شدید تشریفات انتخابی همان گزینه ای است که شما مد نظرتان بوده است باید از نسبت به این مسئله که آیا تشریفات انتخابی عضو اتحادیه می باشد و کاغذ قرار داد آن ها داری سربرگ و شماره ثبت می باشد هم مطمئن شوید.

در غیر این صورت قراردادی که بین شما و آن تشریفات رد و بدل می شود همچون یک کاغذ پاره می باشد که فاقد هر گونه ارزشی است.

دقت داشته باشید که قرارداد شما نباید هیچگونه خط خوردگی داشته باشد چرا که امکان دارد در صورت خط خوردگی چیزهای دیگری توسط تیم تشریفاتی یا شما خط زده شود و بعدها منکر این ماجرا شوید.

ریزترین نکات در قرارداد قید شود

اما نکته مهم بعدی از سری نکات مهم درباره بستن قرارداد با تشریفات عروسی که باید به آن توجه داشته باشید قید کردن ریز کارها و نکات در قرارداد می باشد.

هر چیزی که درباره آن با تیم تشریفاتی برای روز جشن خود صحبت کرده اید را باید در قرار داد ذکر کنید.

مثلا: اگر مشخص کرده اید که چه غذاهایی در آن روز سرو شوند یا رنگ گل هایی که برای دیزانی و طراحی انتخاب کرده اید چه رنگی باشد حتما باید در قرارداد قید شده باشند.

یک نسخه از قرارداد دست شما باشد

نکته مهم بعدی این است که حتما باید از قرارداد دو نسخه تهیه شود که یکی از آن ها دست شما که عروس و داماد هستید باشد و اصل آن در اختیار تیم تشریفاتی که انتخاب کرده اید.

دقت داشته باشید که نسخه ای از قرار داد که در اختیار شما می باشد حتما باید مهر و امضاء مدیر تشریفات را دارا باشد. در غیر اینصورت فاقد هر گونه ارزش قانونی است.

نکات مهم در انتخاب شتریفات عروسی

ضرور و زیان ها در قرارداد ذکر شود

از آنجایی که این روزها با شرایط ویروس کرونا این احتمال وجود دارد که هر لجظه برگزاری مراسم های مختلف در مکان های مختلف ممنوع شوند بنابراین بهترین کار این است که حتما در قرارداد قید شود که اگر بنا به هر دلیلی تاریخ مراسم تغییر کرد و یا اینکه خدای نکرده مراسم شما کنسل شد ضررو زیان را به چه صورت جبران می کنند و اینکه اصلا پول کل مراسم یا درصدی از آن به شما بازگردانده خواهد شد یا خیر؟!

نحوه تسویه حساب مشخص شود

اما مهم ترین مسئله درباره نکات مهم درباره بستن قرارداد با تشریفات عروسی، مسئله مربوط به تسویه حساب می باشد. شما می بایست با مدیریت تشریفات انتخابی به توافق برسید که چه مبلغی از قرارداد را به عنوان بیعانه باید بپردازید و چه مبلغی را در مرحله آخر؟!

به خاطر داشته باشید مبلغی که به عنوان بیعانه پرداخت می کنید را با ذکر تاریخ روز پرداخت حتما در قرارداد قید کنید و تاریخ تسویه حساب و مبلغ باقی مانده را هم در قرارداد متذکر شوید.

مهماندارها انعام بگیریند یا خیر؟!

ازآنجایی که این مسئله سوال بسیاری از عروس و دامادهای عزیز می باشد که آیا باید به مهماندارهای تیم تشریفاتی انعامی در روز جشن پرداخت شود یا خیر؟! لازم دانسته ایم که در این بخش اشاره ای هم به این موضوع داشته باشیم.

از دیگر مواردی که باید در قرارداد به آن اشاره داشته باشید همین مسئله می باشد. اگر شما علاقه ای به این موضوع ندارید که مهماندارها از میهمان ها و والدین شما در طول جشن انعام دریافت کنند حتما در این مورد با مدیریت تشریفات صحبت کرده و بعد از به توافق رسیدن آن را در متن قرارداد قید کنید.

در عوض شما می توانید بعد از پایان جشن خودتان مبلغی را به مدیریت جهت انعام میهماندارها پرداخت کنید و بخواهید که آن را بین آن ها تقسیم کند.

مدیریت تشریفات باید در مراسم حضور داشته باشد یا خیر؟!

اغلب تیم های تشریفاتی علاوه بر مدیریت اصلی فردی را به عنوان مدیر ناظر بر مراسم در نظر میگرد و در صورت عدم حضور مدیریت تشریفات آن فرد در عروسی به عنوان مدیر حضور خواهد داشت.

اگر تاکید شما بر این مسئله است که خود مدیریت در مراسم باید حضور داشته باشد حتما این مسئله و درخواست را در قرارداد قید کنید.

نحوه تسویه حساب با تشریفات عروسی

در نهایت اینکه

انتخاب تشریفات عروسی که از هر لحاظ مناسب و مورد اعتماد شما باشد کار چندان آسان و راحتی نیست. بنابراین کسب اطلاع درباره نکات مهم درباره بستن قرارداد با تشریفات عروسی مسئله بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد.

ما سعی کردیم تا امروز و در این مقاله اشاره ای به یک سری نکات و موارد مهم در این زمینه داشته و کمی درباره آن ها اطلاعات در اختیارتان قرار دهیم.

در صورتیکه باز هم در این مورد سوال یا پرسشی برایتان به وجود آمده است می توانید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در میان بگذارید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید