تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

مهم تربن نکاتی که باید در مورد انتخاب تالار بدانید

انتخاب کردن یک مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی از دغدغه هایی است که تمام عروس و دامادها با آن مواجه هستند. اما این دغدغه تا زمانی است که شما ندانید برای انتخاب و رزرو تالار یا باغ تالار عروسی باید به چه مواردی بیشتر از همه اهمیت داده و آن ها را در زمان انتخاب تالار در نظر داشته باشید. امروز در بانک تالار می خواهیم شما را با مهم ترین نکاتی که باید در مورد انتخاب تالار بدانید بیشتر آشنا کنیم.

لاکچری ترین تالار عروسی

نکات مهم در انتخاب تالار عروسی و باغ تالار

  • در نظر داشتن فضای بیرون و نمای بنای تالار
  • مبلمان نما و مبلمان داخل تالار
  • ارتفاع سالن
  • پیست رقص
  • نورپردازی
  • چیدمان میزهای پذیرایی و پرسنل پذیرایی
  • ویدئو پروجکشن 
  • شستشوی میوه 
  • پارکینگ اختصاصی
  • خواننده و دیجی

میزآرایی تالار و باغ تالار عروسی

فضای بیرون و نمای بنا 

برای خیلی از ما آدمها اولین دلیل انتخاب یک مکان پذیرایی نمای ورودی و دکوراسیون داخلی آن می باشد در چند سال اخیر مجموعه های بسیار شیک و به روزی در سطح شهر یا خارج از شهر در قالب باغ تالار و تشریفات عروسی افتتاح شده است این موضوع می‌تواند روی قیمت فاکتور موثر باشد پس اگر هزینه براتون مهم هست می‌توانید در تاریخ های خلوتی برای جشن عروسی خود تالار و باغ تالاری که می خواهید را انتخاب کنید.

مبلمان نما و مبلمان داخل تالار

 هر سال همکاران تالاری اهمیت زیادی به تغییر دکوراسیون محل برگزاری مراسم می‌دهند از تغییر مبلمان و میز های پذیرایی گرفته تا ظروف پذیرایی و صرف شام .

 انتخاب مکان مناسب برای رقص عروس و داماد

 ارتفاع سالن 

 سال‌های اخیر استفاده از دستگاه کریم برای فیلمبرداری بسیار رونق گرفته و باعث جذابیت فیلم عروسی شما می تواند بشود اگر سقف تالار انتخابی شما کوتاه باشد این امکان لغو می شود اگر بابت کرم با آتلیه قبل از مراسم هماهنگی نکرده باشید باید هزینه اش را کامل پرداخت کنید و از قرارداد کسر نمی شود 

 پیست رقص 

اقوام و دوستان شما به هنگام حضور شما در سالن به نزدیک شما می آیند تا با شما در جشن حضور داشته باشند حال با آگاهی از این مورد شما باید هنگام انتخاب تالار به این موضوع دقت کنید که اگر اقوام نزدیک تان از یک تعدادی بیشتر هستند پیست رقص بزرگتری داشته باشد تا حضور گرم شان را از شما دریغ نکنند.

 انتخاب بهترین تالار عروسی

نورپردازی 

یکی از ویژگی ها و نکات منحصر به فرد هر تالار نور پردازی آن می باشد که اگر شما در پیش فاکتور لحاظ نکنید می‌تواند به اندازه خودش در خوشحالی مراسم موثر باشد پس عیبی ندارد که اندکی به فاکتور شما اضافه شود 

 چیدمان میزهای پذیرایی و پرسنل پذیرایی

 متاسفانه دغدغه میزبان در مورد میز و صندلی هاست که میزها با صندلی های ۸ نفره چیدمان شده‌اند اما به هنگام پذیرایی با چهار نفر پر شده است و با پذیرایی شام چهار نفر از غذا اضافی برخوردارند و ۴ نفر در میزان دیگر با غذای اندک پذیرایی می شوند

حال برای اینکه برای میهمانان شما دلخوری پیشنهاد نیاید هنگام نوشتن تعداد آقایان و بانوان را مشخص کنید تا به هنگام آماده کردن میز ها توسط تالار داران تعداد میزها مشخص فراهم شود تا هم از پراکندگی جلوگیری شود و هم پذیرایی یکنواخت صورت گیرد.

 انتخب گل های مناسب فصل برای گل آرایی تالار

 ویدئو پروجکشن 

در چند سال اخیر فیلم و کلیپ اسپرت در بین عروس دامادها بسیار مُد شده است و عموماً برای شب عروسی در تالارهای یا باغ تالار ها به نمایش در می آید حتما در هنگام قرارداد بستن از کیفیت پرده ویدئو پروجکشن بازدید کنید 

خدمات جانبی مراسم گل آرایی 

این موضوعی که در فاکتور مراسم عروسیتان به چشم می‌آید قیمت گل آرایی است که شامل گل آرایی میز میهمانان جایگاه عروس و داماد و جایگاه های دیگر اگر برای سرفه قیمتی مهم هست ولی زیبایی سالانه مدنظرتان است از جایگاه عروس اصلا صرف نظر نکنید چون بیشتر تمرکز فیلمبرداری روی جایگاه عروس و داماد است ولی میزهای سالن بانوان هم می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد 

شستشوی میوه 

این آپشن می‌تواند وقت خانواده عروس و داماد را بگیرد اما اگر تالار این کار را انجام دهد می تواند در حفظ آرامش خانواده ها و تمرکز بیشتر روی مراسم کمک کند 

 داشتن پارکینگ از نکات مهم در انتخاب تالار

پارکینگ اختصاصی

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های میهمانی جای پارک در محل برگزاری مراسم است حال آنکه مراسم عروسی با جمع جمعیتی زیاد می‌تواند دردسرساز شود اما خیلی از تالار ها با داشتن پارکینگ با تعداد مناسب و پارکبان مطلع می توانند در آرامش میهمانان کمک کنند حتما در هنگام بازدید تالار از پارکینگ مجموعه مطمئن شوید.

گاهی فقط عنوان می‌شود که پارکینگ موجود است اما روز مراسم تنها 20 خودرو در پارکینگ جا خواهند شد.

خواننده و دیجی

 یکی از عوامل مهم که باعث میشه عروسیتان خاطره انگیز شود داشتن خواننده یا دیجی با توانایی بالاست تا گرمی مراسم دو چندان شود گاهی عروس و داماد آهنگ های خاصی مدنظرشان است که حتماً ۲ الی ۳ روز قبل از عروسی باید با خواننده هماهنگ کنند.

در نهایت اینکه 

امید است که با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عزیزان در انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسیتان کمک کرده باشیم.

با آگاهی قبلی درباره مهم ترین نکاتی که باید در مورد انتخاب تالار بدانید بدون شک می توانید بهترین گزینه را از میان مجموعه های بیشماری که در تهران و شهرستان ها وجود دارند با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت banktalar.com راهنمای شما خواهند بود.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید