تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

معیارهای ارزیابی تالار عروسی

معمولا اغلب عروس و دامادها یک مکان رویایی را برای بهترین شب زندگی خود بارها در ذهنشان تصور می کنند و حتی ممکن است برای انتخاب تالار، باغ تالار، هتل، تشریفات عروسی خود فاکتورهای مهمی را در نظر داشته باشند. ما امروز می خواهیم در این مقاله اشاره ای به معیارهای ارزیابی تالار عروسی داشته باشیم و به شما عزیزان کمک کنیم تا بتوانید با آگاهی بیشتر برای انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی خود اقدام کنید.

مهم ترین معیارهای ارزیابی تالار عروسی

برای اینکه بتوانید رویاهای خود را به واقعیت نزدیک کنید و مکانی را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید که با رویاها و خواسته های شما همخوانی داشته باشند باید معیارهای ارزیابی تالار عروسی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم را مد نظر داشته باشید و به آن ها اهمیت زیادی دهید.

از معیارهای مهم برای انتخاب بهترین تالار عروسی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مکان تالار
  • گنجایش تالار
  • نوع تالار
  • بودجه 
  • امکانات تالار برای میهمان ها
  • امنیت تالار
  • پارکینگ
 انتخاب تالار عروسی

انتخاب مکان تالار مد نظر

اولین مسئله در معیارهای ارزیابی انتخاب تالار عروسی که باید به آن توجه داشته باشید مکان تالاری است که برای جشن عروسی خود انتخاب می کنید. خیلی از عروس و دامادها هستند که به خاطر فضای بیشتر که برخی از باغ تالارها دارند و یا به خاطر ورودی های زیبای بسیاری از تالارها اطراف تهران دوست دارند جشن عروسی خود را در این مکان ها برگزار کنند.

اما باید به شما دوستان عزیز بگوییم که شما در این شب میزبان دوستان و اقوامی هستید که از راه های دور و نزدیک به جشن شما می آیند و باید تالاری را انتخاب کنید که مسیر رفت و آمد به آن هم برای شما و هم برای میهمان هایتان آسان باشد و باعث کلافگی آن ها نشود.

انتخاب تالارهای خارج یا اطراف شهر می تواند خدای نکرده خطراتی را برای شما و میهمان هایتان به همراه داشته باشد.

بررسی گنجایش تالار پذیرایی

از دیگر معیارهای ارزیابی تالار عروسی توجه به ظرفیت و گنجایش تالار می باشد. شما ابتدا باید تعداد میهمان های خود را در نظر داشته باشید و با توجه به تعداد آن ها اقدام به انتخاب تالاری کنید که ظرفیت مناسب برای پذیرایی از میهمان های شما را داشته باشد.

مثلا اگر میهمان های شما 700 نفر می باشند هرگز به سراغ تالارهایی که نهایت ظرفیت آن ها 600 نفر می باشد نروید یا برعکس اگر می خواهید یک جشن کوچک و به یادماندنی بگیرید و تنها 200 نفر میهمان دارید انتخاب تالار 600 نفره اصلا انتخاب درستی نیست.

توجه به نوع تالار

حتما توجه داشته باشید در چه فصلی از سال می خواهید جشن عروسیتان را برگزار کنید. تابستان، بهار، پاییز یا زمستان؟! برای انتخاب تالار باید به آب و هوا و تم عروسی خودتوجه داشته باشید.

بدون شک برگزاری جشن عروسی در روزهای سرد پاییز و زمستان در یک تالار مناسب که از سیستم گرمایشی مناسبی هم برخوردار می باشد بهترین انتخاب می باشد.

اوجه به گنجایش تالار از معیارهای ارزیابی تالار

در نظر داشتن بودجه

مهم ترین معیار ارزیابی تالار عروسی، بودجه و هزینه ای است که شما در اختیار دارید. به هزینه خود توجه داشته باشید و با در نظر گرفتن آن برای انتخاب تالار مورد نظر خود اقدام کنید.

اگر بودجه شما محدود است تالارهایی که تخفیف های ویژه برای ایام خاص در نظر گرفته اند را انتخاب کنید.

امکانات تالار برای میهمان ها

اتاق کودک، اتاق پُرو، تمازخانه، پیست رقص و... از جمله امکاناتی هستند که تالارها برای رفاه حال میهمان های شما می توانند فراهم کنند. اگر هر کدام از این فاکتورها برای شما مهم و دارای اهمیت می باشد حتما باید در ارزیابی تالارهای که برای بازدید آن ها می روید این مسئله را مد نظر داشته باشید.

بررسی میزان امنیت تالار

اینکه تالار عروسی که انتخاب کرده اید در یک منطقه امن در شهر واقع شده باشد بدون شک می تواند در خوش نام بودن و سابقه درخشان آن تالار تاثیر گذار باشد.

این مسئله امنیت جشن شما را نیز می تواند تضمین کند و از استرس شما در این روز می کاهد.

توجه به پارکینگ مجتمع

اما آخرین معیار از معیارهای ارزیابی تالار عروسی که اهمیت زیادی هم دارد، دارا بودن پارکینگ می باشد. اینکه تالار انتخابی شما از فضای کافی و مناسب برای پارک خودروهای میهمان های شما داشته باشد می تواند آسودگی خاطر زیادی را برای میهمان ها به همراه داشته باشد.

ارزیابی تالار عروسی

در نهایت اینکه 

امیدواریم آنچه در این مقاله برایتان تحت عنوان معیارهای ارزیابی تالار عروسی عنوان کرده ایم به شما عزیزان کمک کند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و مکانی را برای جشن عروسیتان انتخاب کنید که برایتان خاطرات شیرینی را به ارمغان آورد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب راهنمایی های بیشتر با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.

سوالات متداول معیارهای ارزیابی تالار عروسی

1. گنجایش تالار پذیرایی باید به چه صورت انجام شود؟
شما ابتدا باید تعداد میهمان های خود را در نظر داشته باشید و با توجه به تعداد آن ها اقدام به انتخاب تالاری کنید که ظرفیت مناسب برای پذیرایی از میهمان های شما را داشته باشد. مثلا اگر میهمان های شما 700 نفر می باشند هرگز به سراغ تالارهایی که نهایت ظرفیت آن ها 600 نفر می باشد نروید یا برعکس اگر می خواهید یک جشن کوچک و به یادماندنی بگیرید و تنها 200 نفر میهمان دارید انتخاب تالار 600 نفره اصلا انتخاب درستی نیست.

2. در نظر داشتن بودجه چه تاثیری در انتخاب تالار عروسی دارد؟
 به هزینه خود توجه داشته باشید و با در نظر گرفتن آن برای انتخاب تالار مورد نظر خود اقدام کنید. اگر بودجه شما محدود است تالارهایی که تخفیف های ویژه برای ایام خاص در نظر گرفته اند را انتخاب کنید.نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید