بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

تشریفات سعید کریمی مشهد
محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

مزایای دسته گل مصنوعی عروس

از جمله مواردی که باید در لیست کارهای مربوط به برگزاری جشن عروسی خود به آن اشاره ای داشته باشید علاوه بر انتخاب تالار، عکاس، آتلیه، ماشین عروس، لباس عروس و داماد و.... تصمیم برای انتخاب یک دسته گل زیبا برای عروس خانم می باشد. خیلی از عروس خانم ها دوست دارند تا با توجه به فصل برگزاری جشن عروسی از گل های مناسب همان فصل استفاده کنند. حال یک سوال به وجود می آید و آن هم این است که آیا انتخاب دسته گل طبیعی بهترین گزینه است یا دسته گل مصنوعی؟ اصلا طبیعی بودن گل های دسته گل عروسی دارای چه مزیت هایی می باشند و یا بلعکس؟! امروز می خواهیم به شما عروس خانم هایی که برای انتخاب گل طبیعی و مصنوعی دسته گل خود دو دل هستید کمک  کنیم و چند مورد از مزایای دسته گل مصنوعی عروس را برایتان شرح دهیم تا با خیال راحتری دسته گل جشن عروسیتان را انتخاب کنید.

مزایای انتخاب دسته گل مصنوعی عروس

این مسئله که شما دوست دارید دسته گل جشن عروسیتان از گل های طبیعی طراحی شده باشند یا گل های مصنوعی کاملا سلیقه ای می باشد.

اما نباید مزایا و معایب آن را نادیده بگیرید. پس با ما همراه شوید تا شما را با چند نمونه از مزایای دسته گل مصنوعی عروس بیشتر آشنا کنیم.

  • ماندگاری بالا
  • مقرون به صرفه بودن دسته گل مصنوعی عروس
  • تنوع بالا
  • حساسیت 
  • در فضای باز به راحتی از دست گل مصنوعی عروس استفاده کنید
نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروسی

ماندگاری بالا

به جرات می توان گفت: ماندگاری بالای دسته گل مصنوعی عروس از اصلی ترین مزیت های آن به شمار می آید.

قطعا مرور خاطرات می توانند شیرینی روزهای زندگی مشترک شما را بیشتر کنند. مخصوصا اگر از مراسم جشن خود یادگاری هایی هم داشته باشید.

یادگاری ها در حقیقت بهانه ای هستند برای ماندگارتر شدن آن روزها و مرور لحظات شیرین وصال.

دسته گل عروسی چه از گل های طبیعی برای طراحی آن استفاده شده باشد و چه گل های مصنوعی یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی جشن عروسی به شمار می آید که می تواند بهترین وزیباترین یادگاری از آن روز باشد.

اما نکته اصلی اینجاست که، دسته گل های طبیعی به مرور زمان خشک و پلاسیده می شوند و چیزی از آن ها به جا نخواهند ماند. اما اگر دسته گل شما از گل های مصنوعی باشد ماندگاری بیشتری خواهد داشت و می توان گفت تا سال ها برایتان تداعی گر خاطرات روز عروسیتان می باشد.

مقرون به صرفه بودن دسته گل مصنوعی عروس

دومین مزیت از مزایای دسته گل مصنوعی عروسی، مقرون به صرفه بودن آن است.

در این روزها که هزینه ها روز به روز در حال افزایش می باشند صرفه جویی در هزینه ها می تواند کمک بسیار زیادی به شما کند. 

بنابراین باید بگوییم که انتخاب دسته گل مصنوعی برای عروسی یک انتخاب اقتصادی اما در عین حال با کیفیت و لوکس است.

تنوع بالا 

طرح ها و مدل های گل های مصنوعی به قدری زیاد می باشند که دستتان برای انتخاب دسته گل عروسیتان کاملا باز است.

گل های مصنوعی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشند و شما با هر سلیقه ای که داشته باشید به راحتی می توانید از میان آن همه طرح و رنگ، گل های مورد نظرتان را انتخاب کنید.

خیلی از گل ها هستند که در بهار و تابستان نیستند و برخی دیگر هم در پاییز و زمستان و این مسئله کمی کار شما عروس خانم ها را برای انتخاب دسته گل عروسی آن هم با استفاده از گل های طبیعی سخت خواهد کرد و شاید به جرات بتوان گفت که این مسئله یکی از معایب انتخاب دست گل های طبیعی برای عروسی می باشد.

اما اگر بخواهید که دسته گل عروسیتان را با گل های مصنوعی طراحی کنید به راحتی می توانید هر مدل گلی که دوست دارید را انتخاب کنید و اینکه در چه فصلی از سال می خواهید جشن عروسیتان را بگزار کنید اصلا هیچ تاثیری در انتخاب گل های مصنوعی دسته گل شما ندارد.

مقرون به صرفه بودن دسته گل مصنوعی عروس از مزیت های آن

حساسیت 

برای انتخاب دسته گل های طبیعی باید حتما به این مسئله دقت داشته باشید که آیا به گل های انتخابی دسته گل خود حساسیت دارید یا خیر؟!

حسایت از جمله بیماری های است که با توجه به برخی از موارد همچون تغییر فصل، خوردن برخی خوراکی ها و حتی انتخاب گل و... مربوط می شود.

عسطه های مکرر و قرمز شدن بینی و کلافه شدن شما همگی ممکن است باعث شود تا شما آنطور که دوست دارید از جشن عروسیتان لذت نبرید.

بنابراین شما می‌بایست در انتخاب دسته گل طبیعی عروسی حساسیت بسیار بالایی به خرج دهید.

در صورتیکه اگر دست گل عروسی خود را از گل های مصنوعی انتخاب کنید هرگز دچار این حساسیت نخواهید شد.

در فضای باز به راحتی از دست گل مصنوعی عروس استفاده کنید

استرس و هیجان برگزاری جشن عروسی به اندازه کافی می تواند ذهن شما را به خود مشغول کند. بنابراین بهترین کار این است که سایر مواردی که می تواند این دغدغه فکری را بیشتر کند را از خود دور کنید.

یکی از موارد دغدغه آور این است که عروس خانم استرس این را داشته باشد که دسته گل او که از گل های طبیعی آماده شده است در طول مراسم( در فضاهای بازهمچون باغ تالار) باعث می شود تا حشرات موزی همچون مگس باعث آزاد و اذیت عروس شوند.

پس برای جلوگیری از این مشکلات انتخاب دسته گل مصنوعی بهترین گزینه می باشد.

مزایای انتخاب دسته گل مصنوعی برای عروسی

در نهایت اینکه 

امید است که توانسته باشیم با ارائه این مقاله به شما عروس خانم های عزیز کمک کنیم تا بهتر بتوانید گل های دسته گل عروسیتان را انتخاب کنید.

ما سعی کرده ایم تا با عنوان کردن برخی از مزایای دسته گل مصنوعی عروس به شما کمک کنیم تا هم در هزینه های جشن عروسی صرفه جویی کنید و هم اینکه دسته گلی را انتخاب کنید که با ماندگاری بیشتر بتواند مدت ها لحظه های خوب جشن عروسیتان را برایتان یادآوری کند.

در ضمن، شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر از طریق سایت banktalar.com با ما، در ارتباط بوده و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.

ما سعی کرده ایم تا در این مجموعه به معرفی بهترین و با کیفیت ترین تالارها، باغ تالارها و تشریفات عروسی اشاره کرده و درباره خدمات هر یک از آن ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید