بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ
تشریفات سعید کریمی مشهد

مدل لباس عروس کوتاه

یکی از جذاب ترین کارهایی که برای برگزاری مراسم عروسی بعد از انتخاب تالار پذیرایی دارای اهمیت می باشد و نیاز به زمان و حوصله بسیاری دارد انتخاب مدل لباس عروس می باشد.
شاید آقایون چندان نسبت به انتخاب و خرید لباس عروس هیجانی نداشته باشند اما این موضوع برای عروس خانم ها بسیار مهم می باشد. زیرا که همه خانم ها دوست دارند که در روز عروسی خود زیباترین و به روز ترین مدل لباس عروس را بر تن داشته باشند  و به قول معروف زیباترین عروس فامیل شوند.
خوب نکته مهم اینجا است که شما عروس خانم محترم به دنبال چه سبک لباس عروسی هستید و می خواهید لباس عروس خود را کرایه کنید و یا اینکه به دنبال یک مزون معروف و حرفه ای برای دوخت لباس عروس خود می باشید.
همانطور که می دانید لباس عروس دارای طرح ها و مدل های مختلف بسیاری می باشد که انتخاب آن ها سلیقه ای است. ما امروز در بانک تالار می خواهیم یکی از جدیدترین مدل های لباس عروس یعنی مدل لباس عروس کوتاه را به شما معرفی کنیم.

انتخاب لباس عروس کوتاه

انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس یک روند هیجان انگیز است، اما همچنین می تواند یک روند استرس زا نیز باشد. بین لیست گزینه های به ظاهر بی پایان و اصطلاحات گیج کننده، انتخاب لباس عروس کاملاً غیرممکن به نظر می رسد. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را برای لباس عروس خود داشته باشید. 

انواع مدل های لباس عروس

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که لباس عروس دارای تنوع سبک و طرح بسیار زیادی می باشد که بسته به سلیقه ای که عروس خانم ها دارند می توانند با در نظر گرفتن آناتومی اندام خود لباس عروسی زیبا را انتخاب کنند.

  • لباس عروس مدل پرنسسی
  • لباس عروس دکلته
  • لباس عروس بندی
  • لباس عروس رومی
  • لباس عروس مدل ماهی
  • لباس عروس کوتاه
  • لباس عروس پشت بلند و جلو کوتاه

مدل هایی که در متن بالا به آن ها اشاره کردیم از پرطرفدار ترین مدل های لباس عروس می باشند. از میان آن ها مدل لباس عروس کوتاه این روزها توانسته است جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. چرا که عروس خانم ها به دنبال این موضوع می باشند که در شب عروسیشان خاص ترین لباس عروس را برتن کنند
از آنجایی که سایر مدل های لباس عروس از گذشته تا به حال زیاد در تن عروس خانم ها مشاهده شده است. دیدن عروسی با لباس عروس کوتاه می تواند بسیار جذاب و دیدنی باشد.

بهترین جنس لباس عروس کوتاه

مدل لباس عروس کوتاه

عروس خانم های عزیزی که دوست دارید در شب عروسیتان خاص باشید و در مجلس بدرخشید اگر می خواهید به آنچه که دوست دارید دست پیدا کنید باید به دنبال یک لباس عروس خاص باشید.
به نظر خودتان چطور می توانید یک عروس خاص با لباس عروس خاص باشید؟ این روزها اکثریت مدل های لباس عروس بلند و دنباله دار می باشند پس شما چطور می خواهید در شب عروسیتان خاص ترین عروس فامیل شوید؟
انتخاب لباس عروس کوتاه به شما کمک خواهد کرد که هم عروس خاصی شوید و هم با سایر عروس هایی که در اطراف خود دیده اید متفاوت تر شوید. اما باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که آیا لباس عروس کوتاهی که انتخاب می کنید به همان زیبایی لباس عروس های بلند در بدن شما می باشد یا نه؟!
فراموش نکنید که انتخاب مدل لباس عروس کوتاه بزرگترین ریسکی است که شما در زندگی خود می خواهید انجام دهید. اما تجربه این ریسک بسیار لذت بخش می باشد در ضمن شم می توانید با انتخاب لباس عروس کوتاه و مدل شینیون ساده زیباترین عروس فامیل شوید.

لباس عروس کوتاه مناسب چه افرادی است؟

خب قطعا زماینکه برای خرید یا اجاره کردن لباس عروس اقدام می کنید باید موارد بسیار زیادی را در نظر داشته باشید. اینکه مدل لباسی که انتخاب می کنید مناسب اندام شما می باشد یا خیر؟!

عروس خانم هایی که می خواهند ریسک کنند و لباس عروس کوتاه را انتخاب کنند باید قبل از هر چیز بدانند که این سبک لباس عروس بیشتر مناسب چه افرادی می باشد. مدل لباس عروس کوتاه، مناسب عروس خانم هایی با قد متوسط و اندام متناسب می باشد.

خرید لباس عروس کوتاه

لباس عروس کوتاه مناسب اندام شما

عروس خانم هایی که دارای اندام لاغری هستند بهتر است لباس عروس کوتاهی را انتخاب کنند که پیراهنی مناسب با قد آن ها داشته و دامن آن پرچین باشد. این سبک لباس عروس های کوتاه  بیشتر مناسب افرادی است که شانه های پهنی دارند. در مقابل عروس خانم های چاق بهتر است به دنبال لباس های دکلته و بدون چین باشند و داشتن دامن راسته رو به تنگ برای شما عروس خانم های خوش پوش بهترین گزینه است.

ویژگی های لباس عروس کوتاه

می دانید که انتخاب لباس عروس برای خانم ها اهمیت زیادی دارد و به همین خاطر وسواس بسیار زیادی را در این مورد از خود نشان می دهند.

باید بگوییم یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان انتخاب لباس عروس خود به آن توجه داشته باشید مدل برگزاری جشن عروسی می باشد. اینکه میخواهید یک جشن کوچک خانوادگی برگزار کنید یا به دنبال برگزاری جشن بزرگ و مجلل هستید؟ جشن عروسی شما مختلط می باشد و یا قرار است جداگانه باشد؟!
بعد از اینکه این موارد را مشخص کردید می توانید با خیال آسوده تری برای انتخاب لباس عروس خود دست به کار شوید. معمولا عروس خانم هایی که مدل لباس عروس کوتاه را انتخاب می کنند قرار است که جشن کوچک خانوادگی داشته باشند به همین خاطر ترجیح می دهند سراغ لباس عروس های بلند و دنباله دار نروند.
از دیگر ویژگی های لباس عروس کوتاه این است که عروس خانم در آن لباس احساس کاملا راحتی می کند و به راحتی می تواند ساعت ها برقصد بدون اینکه دنباله لباس زیر پای او و میهمان ها گیر کند.
این موضوع مهم را هم در نظر داشته باشید که انتخاب لباس عروس کوتاه برای برگزاری جشن های بزرگ در تالارها و هتل های مجلل انتخاب مناسبی برای عروس خانم ها نمی باشد.

مدل های مختلف لباس عروس کوتاه
لباس عروس کوتاه مناسب چه فصلی است؟

قطعا هر چقدر هم شما عروس خاصی باشید و به دنبال ریسک کردن نمی توانید برای فصل های سرد سال از لباس عروس های کوتاه استفاده کنید. انتخاب مدل لباس عروس کوتاه مناسب فصل های بهار و تابستان می باشد.

جمع بندی

اگر به دنبال انتخاب لباس عروس کوتاه می باشید باید به نوع دوخت آن دقت کنید. لباس عروس کوتاه باید دارای دوخت بسیار ظریفی باشد و همراه با کفش هایی که پاشنه های کوتاهی دارند ست شوند. نگران این موضوع نباشید که کوتاهی پاشنه کفش شما از زیبایی لباس عروس شما کم میکند. اصلا اینگونه نیست بلکه جلوه بهتر و بیشتری به لباس شما می دهد.نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید