تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

طرح ازدواج آسان

حتما شما هم زیاد با نام ازدواج آسان و طرح آن برخورد داشته اید و به دنبال تالار عروسی و یا تشریفات عروسی هستید که طرح ازدواج آسان یکی از ویزگی هایی است که آن ها دارا می باشند.

ما امروز می خواهیم بیشتر شما را با این طرح آشنا کنیم و به تعدادی از تالارها یا تشریفات عروسی که این طرح را اجرا می کنند را به شما معرفی می کنیم.

ازدواج آسان چیست؟

به نظر شما به چه سبک ازدواج هایی ازدواج آسان گفته می شود؟ در یک تعریف ساده می توان ازدواج آسان را اینگونه تعریف کرد که، پایه و اساس این سبک ازدواج ها بر ساده زیستی و دوری کردن از تجملات می باشد.

تالارها و مکان هایی که کار آن ها برگزاری جشن های عروسی می باشد سعی کرده اند که تا حد امکان این طرح را در مجموعه خود اجرا کنند.

برگزاری جشن عروسی آبرومند طبق علاقه و خواسته زوجین اما با مناسب ترین هزینه.

طرح ازدواج آسان چگونه است؟

مشکلات اقتصادی سر راه ازدواج

این روزها شرایط اقتصادی به گونه ای شده است که هر روز شاهد افزایش قیمت هزینه ها می باشیم و شاید بتوان گفت که همین مسئله یکی از بزرگترین مشکلاتی است که بر سر راه ازدواج جوان ها قرار گرفته است.

این مسئله باعث شده است که زوج های جوان زیادی از برگزاری جشن عروسی منصرف شده و با یک میهمانی خانوادگی زندگی مشترک خود را آغاز کنند. 

شاید اگر این مشکلات اقتصادی در جامعه امروزی وجود نداشت ترس ازدواج در جوان ها رخنه نمی کرد و خیلی راحت می توانستند به تشکیل یک زندگی مشترک فکر کنند. البته یک مسئله دیگر هم وجود دارد که این روزها ازدواج را کار سخت و دشواری کرده است، آن هم توقعاتی است که زوجین از یکدیگر دارند.

مثلا: همین انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی یکی از مواردی است که برخی از عروس و دامادها حساسیت بسیار زیادی را در این زمینه از خود نشان می دهند.

این امرکاملا طبیعی و منطقی است که شما دوست داشته باشید بهترین شب عروسیتان را در یک تالار یا باغ تالار مجلل برگزار کنید اما باید جوانب مختلف این موضوع را هم در نظر داشته باشید. 

آزادی های اخلاقی

در ابتدا به این موضوع اشاره کرده ایم که این روزها مکان های برگزار کننده مراسم عروسی طرحی را تحت عنوان طرح ازدواج آسان دنبال می کنند که می تواند برای بسیاری از زوج ها کمکی باشد تا بتوانند با هزینه های کمتری زندگی مشترک خود را آغاز کنند. 

بعد از آن به مشکلات اقتصادی که موجب سخت شدن ازدواج در این روزها شده است نیز صحبت کردیم.

حال می خواهیم به یک مسئله دیگر درباره ازدواج بپردازیم که متاسفانه این مسئله هم یکی دیگر از مشکلاتی است که جوانان امروزی با آن برای برگزاری جشن عروسی مواجه می باشند و آن چیزی نیست جزء آزادی های اخلاقی. برقراری روابط آزاد، بار هزینه ی کمتری دارد و مسولیتی هم بر دوش طرفین قرار نمی دهد.

چه تالارهای طرح ازدواج آسان را ارئه می دهند

دلیل ارزانی ازدواج آسان

به نظر شما چرا طرح ازدواج آسان در برخی از تالارها و تشریفات عروسی اجرا می شود؟ دلیل ارزان بودن این طرح چه چیز می تواند باشد؟

حتما برای شما هم این سوالات که به آن ها اشاره کرده این پیش آمده است و دوست دارید که پاسخ آن را نیز بدانید.  همانطور که نام این طرح مشخص است نمادی است برای برگزار جشن های ساده اما مجلل که بتوانید در ابتدای زندگی مشترک در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

دلایلی که باعث ارزان شدن این طرح ازدواج شده است به شرح زیر می باشند.

 • مجموعه های برگزار کننده جشن های عروسی که از طرح ازدواج آسان استفاده میکنند همان کارهایی را انجام می دهند که سایر مراکز برگزاری جشن های عروسی انجام می دهند با این تفاوت که خدمات آن ها به شکل ساده تری می باشد.
 • این مجموعه ها با برخی از مزون های لباس عروس، آتلیه عکاسی و حتی سالن های زیبایی قرار داد دارند که آن ها را به مشتریان خود معرفی میکنند به همین خاطر اگر شما از طریق این مجموعه ها بخواهید جشن عروسی خود را برگزار کنید مشمول تخفیف های ویژه ای خواهید شد.
 • اتاق عقد و سالن ساده و به دور از تشریفات، منوی غذایی شامل تنها یک نوع غذا، آتلیه و عکاسی بدون آلبوم دیجیتال، لباس های عروس خریداری شده و آماده ی ارائه به متقاضیان و سالن های آرایشی که با کانون طرف قرارداد هستند و هزینه های کمتری از زوج جوان درخواست می کنند.

تالارهای طرح ازدواج اسان

تا به اینجای کار برایتان گفتیم که طرح ازدواج آسان چیست؟ و به چه دلایلی هزینه آن ها کمتر از سایر تالارها  و باغ تالارها برگزار کننده جشن عروسی می باشد.

در ادامه می خواهیم لیستی از تالارهایی که دارای طرح ازدواج آسان می باشند را در سایت banktalar.com به شما معرفی کنیم.

 1. تالار پذیرایی موسسه حامی ملی جوانان
 2. تالار پذیرایی آبگینه
 3. تالار پذیرایی فلامینگو
 4. تالار پذیرایی فدک (بهمن)
 5. تالار پذیرایی کلاسیک آدنیس
 6. تالار پذیرایی قریشی
 7. تالار پذیرایی تشریفاتی آرمان (رفاه)
 8. تالار پذیرایی قصر امیر
 9. تالار پذیرایی نگار (تهرانسر)
 10. تالار پذیرایی بزرگ قصر جی
انتخاب بهترین تشریفات عروسی

در نهایت اینکه

صرف نظر از تجملات و ریخت و پاش های اضافی برای جشن عروسی می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند تا در ابتدای زندگی مشترک زیر بار قرض و بدهی نروید.

جشن عروسی ساده هم میتواند خیلی شیک و به یادماندنی برگزار شود. این روزها زوج های زیادی هستند که به دنبال این هستند تا از طرح ازدواج آسان برای آغاز زندگی مشترک خود استفاده کنند.

ما سعی کردیم لیستی از بهترین تالارهای ارائه دهنده طرح ازدواج آسان را در این مقاله به شما معرفی کنیم. در صورتیکه باز هم در این مورد سوال یا پرسشی برایتان به وجود آمده است می توانید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در میان بگذارید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید