تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

شرایط رزرو تالار چگونه است؟

بسیاری از عروس و دامادها در زمان انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی خود مدام درگیر این موضوع هستند که شرایط رزرو تالار چگونه است؟ 

با ما همراه شوید تا هرآنچه باید در این مورد بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

تالار پذیرایی چیست؟

ساده ترین تعریفی که می توان برای تالار پذیرایی به آن اشاره کرد، محلی است برای برگزاری جشن هایی همچون: نامزدی، عقد، ولیمه، عروسی و.....

معماری که برای مکان های این چنینی در نظر گرفته می شود بسیار لولکس و مجلل می باشد و معمولا ساختمان های بزرگی هستند که نمای داخلی و خارجی آن ها طراحی زیبا و چشمگیری دارد.

برخی از تالارهای پذیرایی دارای فضای باز و سرسبز می باشند که باعث خاص تر شدن آن ها در بین سایر تالارهای پذیرایی در تهران شده است.

نکات مهم برای چیدمان تالار پذیرایی

شرایط رزرو تالارچگونه است؟

بعد از اینکه متوجه شدیم به چه مکان هایی تالار پذیرایی کفته می شود می خواهیم به سراغ بحث اصلی یعنی شرایط رزرو تالار چگونه است؟ رفته و بیشتر به این موضوع بپردازیم.

شرایطی که باید در زمان رزرو تالار برگزاری جشن عروسی خود به آن توجه زیادی داشته باشید عبارتند از:

  • انتخاب تالار براساس بودجه
  • ظرفیت تالار
  • امکانات تالار
  • کیفیت غذا
  • لوکیشن و محل تالار
  • تاریخ رزرو تالار
  • نحوه ارائه خدمات
  • وجود سیستم گرمایشی یا سرمایشی
  • تعهدات تالار

انتخاب تالار بر اساس بودجه

اولین شرایط برای رزرو تالار، انتخاب مکانی است که با بودجه و هزینه شما هماهنگی داشته باشد. بنابراین قبل از اینکه بخواهید برای جشن عروسی خود به دنبال تالار باشید باید بودجه خود را بسنجید.

اگرچه محل برگزاری مراسمتان در باشکوه‌تر شدن آن تأثیر به‌سزایی دارد، اما نباید منجر به تحمیل هزینه اضافی به شما شود. 

ظرفیت تالار

کار مهم دیگری که باید انجام دهید این است که قبل از انتخاب تالار تعداد میهمان های خود را مشخص کنید و با توجه به تعداد آن ها تالاری را انتخاب کنید که ظرفیت میزبانی از میهمان های شما را داشته باشید.

تالار انتخابی نه باید خیلی بزرگ باشد که میهمان ها دور از هم باشند و نه خیلی کوچک که به قول مغروف جای نفس کشیدن هم برای میهمان ها نباشد.

فراموش نکنید انتخاب تالار با توجه به تعداد میهمان هایی که شما دارید می توانید در هزینه و بودجه شما تاثیر زیادی بگذارد.

امکانات تالار

تالاری که انتخاب می کنید باید متناسب با خواسته های شما باشند. بنابراین قبل از بستن قرار داد محل را از هر لحاظ ارزیابی و بررسی کنید.

از لحاظ کافی بودن نورپردازی، دکوراسیون، زیبایی و راحتی میزهای پذیرایی، طراحی جایگاه عروس و داماد، گل‌آرایی و سایر تزئینات به‌خوبی بررسی کنید.

از طرفی دیگر یکی از شرایط بسیار مهم برای انتخاب تالار دارا بودن پارکینگ است. 

کیفیت غذا

درصورتیکه نمی خواهید شام جشن عروسیتان را از بیرون سفارش دهید باید از کیفیت غذای تالاری که انتخاب کرده اید اطمینان بدست آورید.

منو تالار را بررسی کنید و از مسئله که آیا در روز عروسی از مواد اولیه و با کیفیت استفاده می کنند مطمئن شوید.

بهترین کار این است که در یکی از مراسم های تالار انتخابی حضور داشته باشید و غذای آن جشن را تست نکنید تا خیالتان از کیفیت غذا آسوده شود.

تست کیفیت غذای تالار

لوکیشن و محل تالار

پیشنهاد و توصیه ما به شما عروس و دامادهای عزیز این است که تالار خود را در محدوده آرایشگاه و آتلیه عکاسی خود انتخخاب کنید که نیاز نباشد در ترافیک زمان زیای را از دست بدهید.

تاریخ رزرو تالار

برای اینکه در تاریخ و روزی که دوست دارید جشن عروسی خود را برگزار کنید بهترین کار این است چند ماه زودتر برای رزرو آن اقدام کنید زیرا عروس و دامادهای دیگری هم هستند که دوست دارند در تاریخی که شما انتخاب کرده اید جشن خود را برگزار کنند.

نحوه ارائه خدمات

از مدیریت تالار بپرسید که پرسنل خدماتی حاضر در تالار چند نفر هستند و آیا این تعداد پرسنل برای خدمات‌رسانی به مهمانان کافی هستند یا خیر.

وجود سیستم گرمایشی یا سرمایشی

دارا بودن سیستم گرمایشی و سرمایشی یکی از مهم ترین مواردی است که باید در تالارها وجود داشته باشد. در صورتیکه عروسی در تابستان باشد نیاز است تالار سیستم سرمایشی مناسبی را دارا باشد تا میهمان ها احساس گرما نکنند.

برعکس اگر عروسی در زمستان است دارا بودن سیستم گرمایشی مناسب برای تالاری که مد نظر شما می باشد مسئله بسیار مهمی است.

تعهدات تالار

آخرین مورد درباره اینکه شرایط رزرو تالار چگونه است؟ تعهدات تالار می باشد. در زمان عقد قرار داد باید تمام بندهای درج شده در قرار داد را بخوبی و بادقت مطالعه کنید.

در مورد تعهد تالار در قبال اشیاء گمشده، شرایط فسق قرارداد، مبلغ بیعانه، مبلع قابل استرداد در صورت فسق قرارداد، زمان پرداخت مابقی هزینه و … تحقیق کنید و سؤالات خود را از مدیریت تالار بپرسید.

شرایط رزرو تالار چگونه است

در نهایت اینکه 

امید است توانسته باشیم با ارائه این مقاله آنچه درباره این پرسش که شرایط رزرو تالار چگونه است؟ نیاز است بدانید را در اختیارتان قرار داده باشیم.

شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و همکاران ما از طریق سایت banktalar.com  در ارتباط باشید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید