تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

ریز هزینه های عروسی

یکی از پرخرج ترین مراسم و جشن های بزرگ در ایران برگزاری جشن عروسی می باشد که به قول معروف هزینه آن کمر شکن می باشد. ما در بانک تالار قصد داریم امروز درباره ریز هزینه های عروسی کمی با شما صحبت کنیم.

هزینه  مراسم عروسی

تا به حال شده است که عروس و دامادهای فامیل را ترغیب کرده باشید که از برگزاری جشن عروسی صرف نظر کنند و هزینه آن را برای کارهای مهم تر خرج کنند؟

اصلا چرا راه دور برویم تا به حال کسی به خود شما عروس و داماد عزیز این پیشنهاد را داده است که بیخیال جشن عروسی شوید؟

خب شاید این موضوع با شرایط فعلی اقتصادی پیش رو چندان پیشنهاد بدی هم نباشد. شما می توانید به جای اینکه  هزینه زیادی را خرج برگزای جشن عروسی کنید آن را در کار دیگری استفاده کنید. مثلا متراژ خانه خود را افزایش دهید یا اصلا به یک مسافرت چند هفته ای بروید.

البته آنچه که ما عنوان کرده ایم تنها در راستای یک پیشنهاد می باشد زیرا که اکثر عروس و دامادها دوست دارند که بهترین شب زندگی خود را با عزیزانشان جشن بگیرند.  پس برای اینکه با ریز هزینه های عروسی بیشتر آَشنا شوید با ما همراه باشید.

لیست ریز کارهای مربوط به جشن عروسی

اولین قدم برای برگزاری جشن عروسی

مهمترین کار و اولین قدم که باید در جهت هزینه های عروسی درست برداشته شود آماده کرن یک لیست از کارهایی است که میخواهید انجم دهید در حقیقت اولین قدم داشتن یک برنامه ریزی دقیق است.

شما با یک برنامه ریزی درست بدون هیچگونه استرسی به تمام کارهای خود خواهید رسید. سایت بانک تالار برای کمک به شما عروس و دامادهای عزیز مقالات مختلف بسیاری را در زمینه راهنمای عروسی گردآوری کرده است که شما میتوانید با مطالعه کردن آن ها قدم های درست و محکمی را برای برگزاری جشن عروسی خود بردارید و بدون اینکه درگیر خیلی از ریز هزینه های مراسم عروسی شوید.

انتخاب مکان مناسب برای جشن عروسی

بعد از اینکه اولین قدم یعنی آماده کردن یک چک لیست و برنامه ریزی درست خود را انجام دادید به سراغ گام بعدی بروید. یعنی انتخاب مکان مناسب برای برگزار جشن عروسی. اول از همه خوب فکر کنید که میخواهید بهترین شب زندیگتان را در چه مکانی جشن بگیرید. تالار، باغ تالار، هتل، خانه های ویلایی و... یا اینکه میخواهید با موسسات تشریفات عروسی وارد مذاکره شده و صفر تا صد کارهای جشن را به آن ها بسپارید.

به خاطر داشته باشید که انتخاب هر یک از این مکان ها با توجه به منطقه، ظرفیت پذیرایی، خدمات و ویژگی هایی که دارند خود می تواند کمی به هزینه های عروسی شما بیافزاید. اما با یک مدیریت درست از جانب شما عروس و دامادهای عزیز قطعا این هزینه کمتر خواهد شد.

هزینه تالار عروسی در تهران

لیست ریز هزینه های عروسی

قطعا که همه عروس و دامادها می دانند برای برگزاری یک جشن به یادماندنی بابت چه کارهایی نیاز است که هزینه کنند. اما ما در جهت راهنمایی بیشتر می خواهیم یک لیست جزئی از ریز هزینه های عروسی را برای شما عنوان کنیم. این لیست ریز هزینه ها به شرح زیر می باشند.

 1. هزینه گیفت عروسی تقریبا 300.000 تومان
 2. تهیه کارت عروسی 300.000 تا 500.000 تومان 
 3. میوه عروسی( با توجه به فصل برگزاری عروسی و تعداد میهمان ها) 1.500.000 تومان
 4. شیرینی عروسی 1.000.000 تومان 
 5. ورودی تالار ( با در نظر گرفتن تاریخ عروسی در ایام خاص و روزهای عادی و تعداد میهمان ها ) بین 1.500.000 تا 4.000.000 تومان 
 6. شام عروسی ( اگر بخواهید جشن در خانه خودتان برگزار شود) تقریبا 5.000.000 تومان 
 7. دسته گل عروس( با توجه به فصل) بین 300.000 تا 1.000.000 تومان 
 8. آرایشگاه عروس و داماد 2.000.000 تومان 
 9. تزئین ماشین عروس و کرایه ماشین عروس 1.500.000 تومان 
 10. آتلیه عروسی 5.000.000 تومان 
 11. خرید حلقه و ساعت عروس و داماد( با توجه به وزن طلای استفاده شده) 15.000.000 تومان 
 12. و....

تمام ریز هزینه هایی که در متن بالا به آنها اشاره کرده ایم قیمت های تقریبی دارند. زیرا که با توجه به شرایط اقتصادی این مبلغ ها تغییر خواهند کرد. با این حال ما سعی کردیم میانگین ترین قیمت هایی که در حال حاضر برای برگزاری یک جشن عروسی باید در نظر بگیرید را برایتان عنوان کنیم.

هزینه عروسی در تهران

جمع بندی

دوستان ما در سایت banktalar.com منتظر نظرات، پیشنهادات، انتقادات و پاسخ دادن به پرسش های شما در زمینه ریز هزینه های عروسی می باشند.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید