محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

در عقد قرار داد با تشریفات عروس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

از مهم ترین کارهای مربوط به برگزاری جشن عروسی انتخاب مکان برگزاری عروسی یا یک تشریفات عروسی است که می خواهید صفر تا صد کارهای مربوط به جشن خود را به آن ها بسپارید. از آنجایی که هزینه های مربوط به جشن عروسی بسیار زیاد شده است بسیاری از عروس و دامادها به دنبال راهکارهایی هستند تا بتوانند این هزینه را تا حد امکان کاهش دهند. به همین خاطر است که به سراغ موسسات خدمات مجالس یا همان تشریفات می روند. ما امروز می خواهیم شما عزیزان را راهنمایی کنیم و به این پرسش پاسخ دهیم که در عقد قرار داد با تشریفات عروس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ تا مراسم و جشن عروسی به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

نکات مهم در زمان عقد قرار داد با تشریفات عروسی

مهم ترین مواردی که شما عروس و دامادهای عزیز باید در زمان عقد قرار داد با تشریفات عروسی به آن ها توجه زیادی داشته باشید به شرح زیر می باشند که در ادامه به اختصار همه آنها را توضیح داده ایم.

 • قرار داد سندیت داشته باشد
 • ریزترین نکات در قرار داد قید شود
 • یک نسخه از قرار داد نزد شما باشد
 • ضرر و زیان را قید کنید
 • نحوه تسویه حساب را هم مکتوب کنید
نکات مهم برای عقد قرار داد با تشریفات عروس

قرار داد سندیت داشته باشد

هنگامی که تشریفات مورد پسند خود را انتخاب کردید باید مطمئن شوید که آیا عضو اتحادیه می باشد یا خیر؟! کاغذی که به عنوان کاغذ قرار داد در اختیار شما قرار میگیرد باید دارای سربرگ و شماره ثبت باشد.
در غیر اینصورت  قرار داد شما هیچگونه ارشی ندارد و مانند یک تکه کاغذ پاره می باشد.
قرار دادی که بین شما و مدیریت تشریفات عروسی بسته می شود بهتر است خط خوردگی نداشته باشد زیرا در اینصورت مدیریت می تواند موارد دیگر را هم خط زده و منکر آن ها بشود.

ریزترین نکات در قرار داد قید شود

هر جیزی که برای جشن عروسی خود در نظر دارید را با تشریفات انتخابی در میان بگذارید و از مدیریت بخواهید که تمامی خواسته های شما را از ریزترین درخواست تا بزرگترین آن ها در قرار داد قید کند.
مواردی همچون  موارد زیر:
 1. رنگ گل ها
 2. تزئینات وردی عروس و داماد و میهمان ها
 3. تعداد طاق گل ها
 4. تک تک غذاها
 5. کیک و تعداد طبقات آن
 6. تزئینات جایگاه عروس و داماد و کل سالن
در ضمن به خاطر داشته باشید که تاریخ مراسم و ساعت شروع و پایان مراسم نیز باید در قرار داد قید شود.

در عقد قرار داد با تشریفات عروسی ریزترین نکات در قرار داد قید شود

یک نسخه از قرار داد نزد شما باشد

تا به اینجای کار تا حدودی پاسخ شما را درباره اینکه در عقد قرار داد با تشریفات عروس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ را داده ایم. حال می خواهیم به موارد مهم دیگری در این مورد اشاره کنیم.

علاوه بر اینکه قرار داد اصلی نزد تشریفات و مدیریت آن می ماند شما هم باید یک نسخه از آن را دراختیار داشته باشید. فراموش نکنید که در نسخه شما باید مهر تشریفات و امضاء مدیریت خورده باشد و آن را نزد خود نگه دارید.

ضرر و زیان را قید کنید

باید در قرار داد قید شود چنانچه تاریخ و زمان جشن شما به هر دلیل تغییر کرد یا خدای نکرده کنسل شد نحوه پرداخت ضرر و زیان به چه صورت می باشد. آیا کل هزینه ها بارگرداننده می شوند یا تنها درصدی از آن به شما بازگشت داده می شود.

نحوه تسویه حساب را هم مکتوب کنید

مسئله مهم بعدی که باید در زمان عقد قرار داد با تشریفات عروسی به آن توجه زیادی داشته باشید نحوه تسویه حساب می باشد.
این قسمت از قرار داد از بقیه بندهایی که در مطالب بالا به آن ها اشاره کرده ایم مهم تر می باشد.
شما باید با مدیریت تشریفاتی که انتخاب کرده اید به توافق برسید که چه مبلغی را به عنوان بیعانه خواهید پرداخت کرد و چه مبلغی را در مرحله آخر پرداخت می کنید.
مقداری که به عنوان بیعانه جهت رزرو تاریخ پرداخت می کنید را باید حتما در داخل قرار داد قید کنید( بهتر است که فیش واریزی را هم زمیمه قرار داد کنید) و بعد از آن باید تاریخی که برای تسویه مشخص شده است را هم به طور دقیق در قرار داد بنویسید.

عقد قرار داد با بهترین تشریفات عروسی

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عروس و دامادهای عزیز کمک کرده باشیم تا بتوانید برای عقد قرار داد با تشریفات با دید بازتری اقدام کنید.
جنانچه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی درباره اینکه در عقد قرار داد با تشریفات عروس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ دارید می توانید از طریق سایت banktalar.com با مشاوران ما، در ارتباط باشید.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید