محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

در انتخاب تشریفات به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر شما جزء آن دسته از عروس و دامادهایی هستید که برای کارهای مربوط به جشن عروسیتان با تشریفات عروسی می خواهید قرارداد ببندید باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید. در این مقاله از سری مقالات سایت بانک تالار می خواهیم به این سوال بپردازیم که در انتخاب تشریفات به چه نکاتی باید توجه کرد؟

پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله امروز با ما همراه باشید تا بتوانید برای جشن عروسی خود یکی از بهترین موسسات و تشریفات مجالس و عروسی را انتخاب کنید.

انتخاب تشریفات عروسی

انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی یکی از بزرگترین دغدغه هایی است که عروس و دامادها دچار آن می باشند.

از آنجایی که پرداختن به امور و کارهای مربوط به جشن عروسی بسیار زیاد و فرار می باشد گاها زمان کافی برای انجام تمامی آن کارها وجود ندارد و به اصطلاح زمان ک می آورید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای انجام به موقع کارهای مربوط به جشن عروسیتان یک لیست از کارهایی که باید انجام دهید آماده کنید.

یا از موسسات مجالس بخواهید که صفر تا صد کارهای مربوط به جشن شما را برعهده بگیرند تا شما با آسودگی خاطر بیشتر به سایر کارهایتان بپردازید.

اما مسئله و نکته مهم اینجاست که چطور می توان یک تشریفات عروسی معتبر پیدا کرد و اینکه در انتخاب تشریفات به چه نکاتی باید توجه کرد؟

انتخاب بهترین تشریفات عروسی در تهران

مهم ترین نکات در انتخاب تشریفات عروسی

از مهم ترین نکاتی که باید در زمان انتخاب تشریفات مربوط به جشن عروسیتان به آن ها توجه داشته باشید موارد زیر می باشند.

  • مجوز داشته باشد
  • دارای سابقه درخشان باشد
  • اجازه تست مراسم را بدهد 
  • سلیقه خوبی در تزئینات داشته باشد
  • از تعداد میهماندارهای متناسب با میهمان ها برخوردار باشد
  • دارای مدیریت قوی باشد

مجوز داشته باشد

اولین مورد از نکاتی که باید در انتخاب تشریفات عروسی مد نظر داشته باشید و اهمیت زیادی دارد، مجوز دار بودن تشریفاتی است که انتخاب می کنید.

فراموش نکنید هزینه ای که شما برای برگزاری جشن عروسیتان به این موسسات پرداخت می کنید ماکسیسمم هزینه ای  است که شما می توانستید برای عروسیتان هزینه کنید.

پس به دنبال موسساتی باشید که دارای مجوز و شماره ثبت می باشند.

دارای سابقه درخشان باشد

نکته مهم بعدی میزان سابقه ای است که تشریفات دارد. منظور از سابقه درخشان بدون شک داشتن یک موسسه لاکچری نمی باشد.

بلکه موسسه ای است که توانسته باشد با کمترین هزینه برای عروس و دامادها بهترین جشن عروس را برگزار کرده باشد.

برای این کار می توانید وارد سایت تشریفات مورد نظر شده و در بخش دیدگاه ها نظرات عروس و دامادهای قبلی را مشاهده کنید.

اجازه تست مراسم را بدهد 

تشریفاتی که به کار خود اطمینان کامل دارد بدون شک از شما دعوت خواهد کرد تا در یکی از مراسم هایی که برگزاری آن را برعهده دارند حضور داشته باشید.

شما با حضور در این مراسم از نحوه برخورد پرسنل و خدماتی که تشریفات انتخابی ارائه میدهند از نزدیک آشنا خواهید شد و راحتر تصمیم میگیرید که با این تشریفات قرار داد ببندید یا نه؟!

دقت کنید که اگر تشریفات انتخابی به شما گفت که عروس و داماد جشن آن ها دوست ندارند غریبه در جشنشان حضور داشته باشد قبول نکرده و بر خواسته خود پافشاری کنید.

در این مراسم علاوه بر کیفیت غذا، میوه، شیرینی و ... تزئینات سالن، گل آریی، تازه بودن گل ها، تمیزی میزو صندلی ها و چیدمان آن ها را نیز بررسی کنید.

نکات مهم برای انتخاب تشریفات عروسی

سلیقه خوبی در تزئینات داشته باشد

اینکه تزئینات سالن عروسی توسط تشریفات انتخابی مطابق با مُد روز باشد هیچ ربطی به هزینه ندارد. شاید خیلی از تشریفات ها باشد که با استفاده از گل های گران قیمت و زیاد برای دیزان و طراحی سالن و میزها استفاده کنند و برخی با توجه به بودجه ای که شما در اختیار آن ها قرار داده اید بهترین گل ها را برای این کار انتخاب کنند.

بنابراین همه چیز به سلیقه و حرفه ای بودن گروه گل آرایی آن تشریفات بستگی دارد و لاغیر.

از تعداد میهماندارهای متناسب با میهمان ها برخوردار باشد

حتما برای شما هم پیش آمده است که در یک جشن عروسی حضور داشته باشد اما تعداد میهماندارها به اندازه ای نباشد که پاسخگوی خواسته های میهمان ها باشد.

بنابراین حتما باید در زمان انتخاب و بستن قرار داد با تیم تسریفاتی این مسئله را عنوان کنید که آیا تعداد میهماندارهای کافی و مطابق با تعداد میهمان های شما در اختیار دارند یا خیر؟!

فراموش نکنید که تعداد کم میهماندارها باعث خواهد شد تا پذیرایی و خدمات رسانی به میهمان ها به خوبی انجام نشود.

دارای مدیریت قوی باشد

اما آخرین مورد از مواردی که باید در انتخاب تشریفات به آن توجه زیادی داشته باشید و از مهم ترین نکات می باشد، دارای بودن مدیریت قوی مجموعه و تیم تشریفاتی است که انتخاب می کنید.

تشریفات در واقع هماهنگی میان کارهای مربوط به جشن عروسی شما را بر عهده دارد و صفر تا صد کارها بر عهده آن ها می باشد بنابراین برای اینکه تمامی کارها آنطور که شما می خواهید انجام شوند نیاز به یک مدیریت قوی دارند.

باتوجه به اینکه بیشتر کارهای مربوط به جشن عروسی همچون انتخاب آتلیه، آرایشگاه، گروه موسیقی و خیلی کارهای دیگر با کمک تیم تشریفاتی انجام می شود پس مدیریت مجموعه باید با توجه به بودجه و هزینه شما گزینه های مناسبی را برای شما انتخاب و پیشنهاد دهد.

چطور بهترین تشریفات عروسی را انتخاب کنیم؟

در نهایت اینکه

انتخاب تشریفات عروسی که از هر لحاظ مناسب و مورد اعتماد شما باشد کار چندان آسان و راحتی نیست. بنابراین کسب اطلاع درباره این سوال که در انتخاب تشریفات به چه نکاتی باید توجه کرد؟ مسئله بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد.

ما سعی کردیم تا امروز و در این مقاله اشاره ای به یک سری نکات و موارد مهم که در انتخاب تشریفات خوب به شما کمک زیادی خواهد کرد اشاره داشته و کمی درباره آن ها اطلاعات در اختیارتان قرار دهیم.

در صورتیکه باز هم در این مورد سوال یا پرسشی برایتان به وجود آمده است می توانید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در میان بگذارید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید