بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

تشریفات سعید کریمی مشهد
محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

خدمات مجالس و برگزاری همایش و سمینار ها

شاید شرکتی که شما در آن مشغول می باشید از جمله شرکت ها و سازمان هایی باشد که سمینارها و همایش های زیادی را در طول سال برگزار می کند و به همین خاطر نیاز دارد از خدمات مجالس برای برگزای سمینارهای خود استفاده کند.

خب باید بگوییم که میان شرکت هایی که در امر خدمات و برگزاری مراسم های مهم فعالیت دارند تعداد محدودی هستند که خدمات مجالس برگزاری همایش ها و سمینارها را انجام می دهند.

زیرا که تمام این شرکت ها مجوزهای لازم را برای این کار ندارند. بنابراین اگر برای برگزاری سمینار و همایش های مهم شرکت خود در جستجوی بهترین خدمات مجالس می باشید باید نکات مهم زیادی را از جمله مجوز دار بودن آنها را در نظر داشته باشید.

برگزاری همایش

برای اینکه بتوانید یک سمینار و همایش جذاب برای مخاطبین و میهمان های خود فراهم کنید می دانید باید چه کارهایی را انجام دهید؟

برگزار کردن همایش که در زمینه های مختلف بسیار زیادی می باشند کار چندان آسان و راحتی نیست و نیاز می باشد که برای انجام چنین مراسم هایی از افراد با تجربه راهنمایی و کمک بخواهید.

پس برای برگزاری همایش یا سمیناری که به برگزاری آن فکر می کنید ابتدا باید مشخص کنید که در چه حوزه ای میخواهید سمینار خود را برگزار کنید.( هنری، آموزشی، علمی، کاربردی، بنیادی و....)

زمانیکه مشخص کردید در چه حوزه ای می خواهید همایش یا سمینار خود را برگزار کنید باید به سراغ خدمات مجالسی بروید که در برگزاری چنین مراسم هایی تجربه و دانش لازم را دارند.

حتما می پرسید که مشخص کردن نوع سمینار چه ارتباطی با انتخاب خدمات مجالس دارد؟ خب، باید بگوییم زمانیکه شما مشحص کنید در چه زمینه ای قصد برگزاری همایش را دارید و این موضوع را با خدمات مجالسی که انتخاب کرده اید در میان بگذارید آن مجموعه بدون شک با توجه به نوع همایش شما در جهت ارائه خدمات اقدام خواهد کرد.

 برگزاری بهترین سمینار و هایش با همکاری خدمات مجالس

مسئولیت خدمات مجالس برای برگزاری سمینار

شرکت و سازمان هایی که کار خدمات مجالس و تشریفات عروسی را انجام می دهند در قبال مشتریان خود مسئولیت هایی دارند.

ما می خواهیم در ادامه اشاره ای به چند مسئولیت مهم از سری مسئولیت های شرکت های برگزار کننده سمینارها و همایش ها داشته باشیم.

 • انتخاب کردن سالن مجهز و با ظرفیت مناسب جهت برگزاری سمینار یا همایش
 • ارائه دادن خدمات الکترونیکی
 • تهیه و طراحی کردن کارت هایی که میهمان ها باید به سینه خود نصب کنند
 • تهیه کردن نرم افزارها و پوسترهای الکترونیکی
 • ارائه دادن خدمات اداری
 • مجهز کردن سیستم های گرمایشی و سرمایشی 
 • مجهز کردن سالن به سیستم های صوتی و تصویری مناسب
 • گل آرایی و تزئینات مربوط به سالن های مربوطه و محل برگزاری سمینار
 • برنامه ریزی و زمان بندی مناسب برای تمام قیمت های مربوط به مراسم
 • بررسی نظافت سالن برگزاری سمینار قبل از برگزار مراسم
 • پذیرایی مناسب از میهمان ها
 • نصب بنر خوش آمد گویی در جلوی درب ورودی و یا استفاده از پرسنل برای خوش آمد گویی به مهمانان
 • شماره گذاری صندلی ها و یا درج نام مهمانان بر روی صندلی
 • استفاده از بنر های مناسبتی در سالن همایش
مواردی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم از مهم ترین و ابتدایی ترین مواردی هستند که خدمات مجالس باید برای مشتریان خود جهت برگزاری سمینارها و همایش های آن ها انجام دهند.

به خاطر داشته باشید که کسب اطلاعات لازم درباره رزومه و سابقه کاری شرکت خدماتی که با آن ها وارد مذاکره می شوید و برگزاری جشن های خود را به آن ها واگذار می کنید از مهمترین مواردی است که باید قبل از هرگونه اقدامی به آن توجه داشته باشید و آن را در نظر بگیرید.

مسئولیت خدمات مجالس برای برگزاری همایش و سمینار


مجوزهایی که خدمات مجالس باید دارا باشند

قبل تر به این مسئله اشاره کرده ایم که از میان شرکت هایی که کار خدمات مجالس و تشریفات عروسی را انجام می دهند تعداد محدودی هستند که خدمات مجالس و برگزاری همایش و سمینار ها را نیز در رزومه کاری خود دارند.

شرکت هایی می توانند برگزار کننده سمینارها و همایش های شما باشند که مجوزهای زیر را دار باشند.

 1.  شماره ثبت
 2. کد اقتصادی
 3. جواز لازم برای برگزاری مراسمات
 4. دریافت مجوز از وزارت کشور
 5. دریافت مجوز از مدیریت و سرمایه انسانی
 6. دریافت مجوز از وزارت علوم
 7. دریافت مجوز از وزارت اطلاعات
 8. دریافت مجوز از وزارت ارشاد اسلامی
مجوزهایی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم از مهم ترین و ضروری ترین مجوزهایی می باشند که شرکت خدمات مجالس باید دارا باشند تا بتوانند برگزار کنند مراسمی همچون سمینار و همایش نیز در کنار سایر فعالیت های خود باشند.

مجوزهای لازم برای خدمات مجالس جهت برگزاری سمینار

در نهایت اینکه 

امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه موارد عنوان شده در این مقاله شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید موسسه و شرکتی را انتخاب کنید که بتواند خدمات مجالس و برگزاری همایش و سمینار ها شما را برعهده گرفته و به بهترین شکل ممکن در برگزاری این مراسم شما را همراهی کنند.

شما دوستان عزیز می توانید از طریق سایت banktalar.com با ما در ارتباط باشید تا مجموعه ای از بهترین تشریفات و خدمات مجالس را جهت برگزاری مراسم و جشن های مختلف به شما معرفی کنیم و در انتخاب بهترین آن ها شما را راهنمایی کنیم.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید