تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مجالس عروسی

برگزاری مراسم هایی مانند عقد و عروسی و ازدواج، یکی از سنت های پسندیده و نیک است که از قدیم تا به امروز رواج داشته است. امروزه به دلیل مشغله و مشکلات زیادی که وجود دارد دیگر امکان اینکه تشریفات عروسی  در خانه ها برگزار بشود نیست، بنابراین تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مجالس عروسی است. اما اینکه چطور می توان یک تشریفات با قیمت مناسب و سابقه درخشان پیدا کرد شاید کار سخت و دشواری باشد.
با ما تا انتهای این مقاله  همراه شوید تا بیشتر با شما عروس و دامادهای عزیز درباره این موضوع صحبت کنیم.

ویژگی های تشریفات باغ تالار

مهم ترین موردی که باید در برگزاری مراسم های عقد و عروسی به آن توجه کرد، انتخاب مکان برگزاری عروسی است. این مکان ها می توانند سالن پذیرایی، باغ تالار، باغ عروسی و یا انتخاب تشریفات عروسی باشد.  
اما برای انتخاب هر یک از این مکان ها باید ویزگی ها و نکات مهمی را که در ادامه به آن پرداخته شده است را در نظر داشته باشید. این مسئله را فراموش نکنید که تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مجالس عروسی شما می تواند باشد.
 
  • ظرفیت باغ تالار را چک کنید
  • پارکینگ اختصاصی به اندازه ظرفیت دارد یا نه؟ 
  • میز و صندلی ها از چه جنس باشد؟ 
  • میز شام به چه شکل باشد؟
  • غذای باغ تالار را تست کنید.
  • نورپردازی باغ تالار را چک کنید.
  • ماشین عروس و داماد 
  • کارت دعوت عروسی 
  • آرایشگر و میکاپ آرتیست 
انتخاب باغ تشریفات مجلل

ظرفیت باغ تالار را چک کنید

باغ تالارهای عروسی با اینکه از فضای زیادی برخورد دار هستند، اما مانند تالارها ظرفیتی را قبول می کنند که شما باید این مسئله هم در نظر بگیرید.
شما باید ببینید اگر تعداد مهمانان شما کم است از باغ تالاری استفاده کنید که کوچک است، اما اگر مهمانان شما زیاد است خوب به نسبت باید باغ تالار بزرگتری را بگیرید.

پارکینگ اختصاصی به اندازه ظرفیت دارد یا نه؟ 

همان طور که برای خرید و یا حتی اجاره خانه به پارکینگ آن توجه می کنید، برای باغ تالار هم پارکینگ یکی از ویژگی های مهم و مناسب است.
اهمیت پارکینگ برای مهمانان بسیار بالا است چون طبیعتا برای مهمان ها مناسب نیست با لباس مجلسی به دنبال پارکینگ باشند و در این مسئله کاملا حق دارند.

میز و صندلی ها از چه جنس باشد؟ 

این که جنس میز و صندلی ها از چه جنس باشد بسیار اهمیت دارد، این نکته که مهمانان شما باید مدت طولانی بر روی صندلی ها بنشینند را در نظر بگیرید، صندلی ها باید کیفیت و جنس خوبی داشته باشند تا مهمانان اذیت نشوند.
تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مجالس عروسی که این امکان را به شما می دهد که روکش میز و صندلی ها را متناسب با تم عروسی تان انتخاب کنید.

میز شام به چه شکل باشد؟

میز شام عروس و داماد با میز شام مهمانان باید تفاوت داشته باشد، میز و صندلی مخصوص برای صرف شام عروس و داماد باید خاص باشد و به بهترین شکل گل آرایی و تزئین شود. 

غذای باغ تالار را تست کنید

همانطور که قبل تر هم عنوان کردیم تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مجالس عروسی اما نکته مهم دیگری که باید درباره رعایت کنید، درباره ی غذای آن باغ تالار می باشد.
بنابراین باید قبل از رزرو باغ حتما غذای آن تست شود و از کیفیت آن مطمئن شوید. حتما به این نکته توجه کنید که غذا حتما از بهترین مواد اولیه درست شده باشد. 
توجه به نحوه پوشش پرسنل، سرویس دهی، مهارت و برخورد کارکنان با مهمانان، کیفیت و نوع چینش ظروف و میز های پذیرایی و میز شام حتما چک شود. 

نکات مهم برای انتخاب بهترین تشریفات عروسی

نورپردازی باغ تالار را چک کنید

نور باغ تالار باید به حد کافی باشد تا در زمان عکاسی مشکلی پیش نیاید و شما از بهترین شب زندگیتان فیلم و عکس های جذابی داشته باشید.

ماشین عروس و داماد 

بسیاری از عروس و داماد های جوان دوست دارند با زیباترین ماشین به مجلس عروسی خود بروند. 
تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مجالس عروسی است که این امکان را برای شما عروس و داماد ها فراهم کرده است تا بتوانند ماشین دلخواه خود را پیدا کنید.

کارت دعوت عروسی 

کارت عروسی نشان دهنده سلیقه و تمایل عروس و داماد برای رسیدن به هم است.شما می توانید طرح و متن دلخواه خود را برای کارت عروسی در نظر بگیرید.

آرایشگر و میکاپ آرتیست 

اغلب تشریفات مجلس های عروسی با ارایشگر و میکاپ آرتیست های حرفه ای همکاری می کنند و شما می توانید از این امکان استفاده کنید.و دیگر نیاز نیست که چند ماه درگیر پیدا کردن بهترین آرایشگر باشید.
 

تفاوت های تالار و باغ تالار

تالار فضای بسته است که بیشتر در داخل شهر است و یا اطراف شهر که فاصله زیادی تا منازل ندارد و دسترسی به آن ها راحت تر و آسان تر است. محدودیت در تعداد مهمانان و زمان برگزاری مراسم عروسی و محدودیت در صدای آهنگ.
در مقابل، باغ تالار دارای فضای باز و آزاد است، تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مراسم های عروسی است که کلی متفاوت تر از تالار برگزار می شود و محدودیت های تالار را ندارد و انجام مراسم در باغ تالار محدود به فصل است، اما محدودیت در تعداد مهمان و صدای آهنگ و زمان برگزاری مراسم به نسبت تالار کمتر است. 

هزینه تشریفات باغ تالار به چه صورت است؟

هزینه تشریفات باغ تالار و خدمات آن از اولین هزینه هایی است که زوج جوان در شروع زندگی انجام می دهند. شب عروسی که از زیبا ترین و مهمترین شب های عروس و داماد است اما از پرمشغله ترین شب ها هم به شمار می آید. 
هزینه و قیمت تشریفات باغ تالار در شهر های بزرگ مثل تهران بالا است، تنوع و متفاوت بودن قیمت به اینکه تالار در کجا قرار دارد بستگی دارد و شما باید با آگاهی تمام و اینکه تمام شرایط و جوانب در نظر گرفتین اقدام کنید. 

موارد تاثیر کذار بر هزینه تشریفات باغ تالار

در نهایت اینکه 

درست است که تشریفات باغ تالار یک انتخاب ویژه برای مجالس عروسی می باشد اما اطلاع نداشتن درباره ویژگی های تشریفات باغ تالار، توجه نکردن به هزینه که در اختیار دارید و اینکه دوست دارید جشن شما به چه صورتی برگزار شود که شکوه و جلال خاصی داشته باشد نیز دارای اهمیت زیادی می باشد.شما عروس و دامادهای عزیز باید حتما به مواردی از این قبل توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید آنطور که دوست دارید جشن عروسی خود را برگزار کنید.

 

نظرات

برای تعداد کم در حد بیست نفر هم میتونیم تالار بگیریم؟

نازنین

مطالب خیلی مفید بود

محمد رضا
ارسال نظر جدید