تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

تالار عروسی شیک و ارزان

برای آغاز زندگی مشترک برگزاری جشن و پایکوبی یک از لذت بخش ترین کارهایی است که اکثریت زوج های جوان دوست دارند که انجام دهند. اما با شرایط اقتصادی و هزینه های زیادی که این جشن دارد اغلب از برگزاری جشن عروسی پشیمان می شوند و هزینه آن را برای موارد ضروری تر زندگی خود خرج می کنند و با برگزاری یک میهمانی کوچک خانوادگی زندگی مشترک خود را آغاز می کنند. برخی دیگر با در نظر گرفتن تالار عروسی شیک و ارزان این جشن زیبا را برگزار می کنند.

اما چطور می توان از میان این همه تالار شیک و زیبایی که در تهران وجود دارد مناسب ترین تالاری که با بودجه شما هماهنگی داشته باشد را انتخاب کنید؟

انتخاب تالار عروسی شیک و ارزان

مهم ترین و بزرگترین دغدغه برگزاری جشن عروسی انتخاب تالار می باشد. در منطقه 22 گانه تهران تالارهای عروسی بسیار زیادی با خدمات و ویژگی های منحصر به فرد وجود دارند که شما با توجه به بودجه ای که برای انتخاب تالار عروسی خود در نظر گرفته اید می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید البته باید به موارد بسیار زیادی در زمان انتخاب تالار عروسی خود توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را که انتخاب تالار عروسی شیک و ارزان می باشد انجام دهید. 

مهم ترین نکات برای انتخاب تالار عروسی

خب بارها در مقاله های مختلف banktalar.com به این موضوع اشاره کرده ایم که با توجه به این مسئله که برای برگزاری جشن عروسی انتخاب یک مکان مناسب در اولویت می باشد بنابرابن باید زمان و تایم بسیار زیادی را به این مسئله اختصاص دهید و با یک برنامه ریزی درست و مدیریت شده پیش بروید. نباید انتخاب تالار، باغ تالار و مکانی که می خواهید جشن عروسی خود را در آنجا برگزار کنید را به روزهای آخر موکول کنید.

از مهم ترین مواردی که به شما برای انتخاب تالار عروسی شیک و ارزان بسیار کمک میکنند عبارتند از:

 • گنجایش و ظرفیت تالار
 • محدوده و منطقه تالار مورد نظر
 • نظافت و خدمات تالار
 • کیفیت غذای تالار
 • نورپردازی تالار
 • داشتن پارکینگ اختصاصی

تالار عروسی شیک و ارزان

گنجایش و ظرفیت تالار

تالاری که انتخاب می کنید باید با توجه به تعداد میهمان هایی باشد که به جشن عروسی خود دعوت کرده اید مثلا: اگر تعداد میهمان های شما 500 نفر می باشد برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنید نباید به سراغ تالارهای کوچک و کم ظرفیت بروید.

محدوده و منطقه تالار مورد نظر

 همیشه گفته ایم که بهترین انتخاب گزینه ای است که در نزدیکی محل سکونت شما باشد یا در همان منطقه ای که زندگی می کنید. در نظر داشته باشید که اگر شما آتلیه را در غرب تهران، آرایشگاه را در شمال تهران و تالار در شرق تهران را انتخاب کنید قطعا از جشن عروسی خود لذت نخواهید برد چرا که تمام روز در ترافیک و در راه هستید.
 

نظافت و خدمت تالار

 از مهم ترین ویژگی هایی که تالار انتخابی شما باید دارا باشد نحوه ارائه خدمات و نظافت پرسنل و سالن جشن می باشد.
 

کیفیت غذای تالار

 قطعا دوست ندارید با هزینه که انجام میدهید نارضایتی برای شما و میهمان هایتان از نحوه پذیرایی وجود داشته باشد. بنابراین کاری که نیاز است در زمان انتخاب تالار عروسی شیک و ارزن به آن توجه داشته باشید کیفیت غذای تالار می باشد. باید از این مسئله اطمینان کامل بدست آورید اینکه از مواد اولیه و مرغوب استفاده می شود یا خیر. بهتر است قبل از جشن عروس خود در یکی از مراسم های تالار انتخابی شرکت کرده و غذای آن را تست کنید.
 

نورپردازی تالار

 فیلمبردار و عکاس برای اینکه بتوانند از مراسم عروسی شما فیلم و عکس های با کیفیت بگیرند نیاز به نور کافی دارند. پس همه برای این منظور و هم برای بهتر شدن فضای جشن خود باید این مسئله را در نظر داشته باشید.
 

داشتن پارکینگ اختصاصی

 یکی دیگر از مهم ترین مواردی که در تالار عروسی شیک و ارزان باید به آن توجه داشته باشید، داشتن پارکینگ برای خودرو میهمان هایتان می باشد. برخی از تالار ها به جای پارکینگ محیطی را برای این کار در نظر گرفته اند که هم خیال میهمان ها راحت باشد و هم یک امتیاز مثبت برای تالار خود دریافت کرده باشند. اما برخی دیگر از تالارها نه تنها پارکینگ ندارند بلکه محیط مناسبی هم برای این کار در نظر نگرفته اند.
 

اصلی ترین نکات برای انتخاب تالار عروسی شیک و ارزان

این سوال ها را از مدیریت تالار بپرسید

خب حال فرض را بر این می گیریم که شما تالار عروسی خود را انتخاب کرده اید. فرقی ندارد تالار در شرق تهران را نتخاب کرده اید یا تالار در شمال تهران. مهم این است که موارد بالا را برای انتخاب تالار عروسی شیک و ارزان در نظر گرفته باشید.
در زمان بستن قرار داد برایتان سوالی پیش نیامده است که پاسخ آن را ندانید و نیاز باشد که از مدیریت تالار بپرسید؟!
بدون شک که شما عروس و دامادهای عزیز دوست دارید که جشن عروسیتان به بهترین شکل ممکن برگزار شود بنابراین این حق طبیعی شما است که هر گونه سوالی که برایتان پیش می آید را جویا شوید که بعدا به مشکل و مسئله ای برخورد نکنید.
خجالت را کنار گذاشته و این سوالات را قبل از بستن قرار داد از مدیریت تالار جویا شوید:
 
 1. فضای داخلی و خارجی تالار چقدر گنجایش دارد؟
 2. هزینه ها در ایام پیک که همان ایان تعطیلی و اعیاد می باشد با روزهای عادی چقدر تفاوت قیمت دارند؟
 3. طراحی و دیزاین تالار را میتوانید خودتان انجام دهید یا جزء خدمات تالار به شمار می آیند؟
 4. اگر بنا به هر دلیلی مجبور به کنسلی و فسخ قرار داد شوید چقدر از هزینه ای که پرداخت کرده اید به عنوان خسارت کسر خواهد شد؟
 5. پخش موسیقی به صورت زنده است و دیجی در تالار حضور دارد یا خودتان میتوانید به همراه خود دیجی بیاورید؟
 6. چه سبک موسیقی هایی را مجاز هستند که برایتان پخش کنند؟
 7. تعداد پرسنل ثابت است یا با توجه به تعداد میهمان های شما پرسنل جهت پذیرایی در نظر گرفته می شود، مثلا اگر شما 750 میهمان داشته باشید چند نفر پرسنل برایتان در نظر می گیرند؟
 8. هزینه غذا به صورت سلف سرویس با دیس پرس چقدر تفاوت دارد؟
 9. امکان دارد که غذاهای باقی مانده، میوه ها و شیرینی ها  را بعد از جشن به شما تحویل دهند؟
 10. اگر میهمان ها اشیاء قیمتی خود را گم کنند تالار مسئولیت این موضوع را پذیرا می باشد یا خیر؟
 کیفیت غذا تالار عروسی شیک و ارزان
 
جمع بندی
 
هر آنچه که برای انتخاب تالار عروسی شیک و ارزان نیاز دانسته ایم که در اختیار شما عروس و دامادهای عزیز قرار دهیم را در این مقاله برایتان شرح داده ایم. شما می توانید با در نظر گرفتن به موارد عنوان شده تالاری را که تمام خواسته های شما را در نظر گرفته و انجام می دهد همچنین با بودجه ای که شما در نظر گرفته اید هماهنگی دارد را انتخاب کنید. همکاران ما، در banktalar.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما می باشند.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید