بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

تشریفات سعید کریمی مشهد
محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

بهترین تالار‌ های منطقه ۱۲ تهران

ما در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین تالار‌ های منطقه ۱۲ تهران بپردازیم و ویژگی های مختصری از هر یک را بیان کنیم. این تالار ها ضمن خدمات عالی و شیک، هزینه ای مناسب دارند. 

نام بهترین تالار‌ های منطقه ۱۲ تهران

  • ما در این بخش نام، ظرفیت نفرات و پارکینگ را برای شما فراهم آورده ایم:
  • تالار پذیرایی انصارالحسین با ظرفیت ۶۵۰ نفر و ۸۰ پارکینگ
  • تالار پذیرایی فرهنگیان یا گوته با ظرفیت ۶۰۰ نفر و ۳۰۰ پارکینگ
  • تالار پذیرایی سقاباشی با ظرفیت ۴۰۰ نفر و ۱۰۰ پارکینگ
  • تالار پذیرایی سیاره با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر و ۱۰۰ پارکینگ
تالار در تهران

ویژگی تالار های پذیرایی منطقه 12 تهران

محیط و فضای تالار عروسی از اهمیت زیادی برخوردار است و بهترین تالار‌ های منطقه ۱۲ تهران که نام بردیم دارای فضای مناسب مراسم شما هستند. فضای تالار عروسی باید دلنشین و زیبا باشد؛ فضایی که برای رقصیدن، عکاسی، حرف زدن، نشستن و قدم زدن مناسب باشد.

از دیگر مواردی که در یک تالار باید به آن ها توجه کرد جایگاه عروس و داماد می باشد؛ تالار های مذکور نیز این جایگاه را به زیبایی دیزایی و تزئین کرده اند. از دیگر مسائل قابل توجه نورپردازی است. 

از برخی آیتم ها برای تزئین و دکوراسیون سالن عروسی استفاده می شود. مواردی نظیر گل آرایی سالن، نورپردازی جایگاه، دکور جایگاه عروس و داماد و ورودی سالن به بهترین شکل ممکن و مطابق سلیقه عروس و داماد. در سالنهای مجلل نورپردازی به صورت هنرمندانه ای صورت می گیرد به طوری که همه جای سالن را تحت تأثیر قرار دهد. از مزایای بهترین تالار های منطقه 12 تهران می توان به پارکینگ آن ها اشاره کرد؛ مهمانان می توانند بدون نگرانی مکان پارک خودروی خود، از عروسی لذت می‌برند.

به پذیرایی تالار های ذکر شده که جزو بهترین تالار‌ های منطقه ۱۲ تهران هستند توجه کنید؛ دقت و نظم در برگزاری مراسم عروسی در این تالارها حرف اول را میزند. در ادامه باید گفت که اخلاق، ادب،خوش برخوردی و خوشرویی پرسنل، تسلط کامل به کارهایی که باید انجام دهند نیز حائز اهمیت هستند.

اگر قبل از انتخاب تالار، به همه اتاق‌های آن سر بزنید متوجه کیفیت کار می‌شوید. اکثر اوقات میز شام عروس و داماد در تالارها، به صورت جدا و به زیبایی چیده می‌شوند.

ویژگی تالار عروسی

هزینه بهترین تالار‌ های منطقه ۱۲ تهران

مورد بعدی هزینه تالار است. اول باید آگاه باشید که هزینه رزرو بهترین تالار‌ های تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. این قیمت ها با توجه به وضعیت فعلی در نوسان است و بهتر پیش از تصمیم گرفتی رزرو تالار با متخصصین مربوطه صحبت داشته باشید.

مکان تالار عروسی انتخابی شما، وسعت و اندازه آن، وجود پارکینگ و در آخر هزینه پکیج‌های تالار عروسی اینها همه تاثیرات بخصوصی در قیمت تالار‌ دارد. بی شک برای استفاده و بهره مندی از خدماتی شایسته و لاکچری، باید هزینه ای قابل توجه کنید.

پکیج‌هایی که بهترین تالار‌ های منطقه ۱۲ تهران در اختیار شما قرار می‌دهند، معمولا به شرح زیر است:

● اولین هزینه، هزینه اجاره سالن به مدت یک شب بوده و این هزینه را در ابتدای کار از شما دریافت می کنند.

● هزینه دومی که باید بپردازید، مربوط به غذا و پذیرایی و تشریفات می باشد. در صورتی که شما  قصد دارید تمام تشریفات عروسی را در تالار عروسی داشته باشید، باید این هزینه را نیز بپردازید.

● هزینه سوم به هزینه خدمات مربوط است. در این قسمت معمولا تالار ها مبلغی را نیز برای هزینه خدمات در نظر می‌گیرند.

هزینه خدمات عروسی

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از بهترین تالارهای منطقه 12 تهران آشنا سازیم؛ چنانچه سوالی در هر زمینه ای دارید، یا در بخش کامنت ها مطرح کنید و یا با ما تماس بگیرید. 


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید