بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

تشریفات سعید کریمی مشهد
محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

برگزاری جشنی رویایی در باغ های عروسی

زوج های جوانی که در تلاش هستند تا مراسم عروسی خود را با شرایط فعلی ( وجود ویروس کرونا) با شکوه برگزار کنند تا بتوانند خاطره انگیزترین شب زندگی خود را بسازند. برگزاری جشن رویایی در باغ های عروسی می تواند اولین گزینه ای باشد که می توانید روی آن تمرکز داشته باشید.

باغ های زیادی در شهر تهران و اطراف تهران وجود دارند که شما با در نظر گرفتن بودجه خود و تعداد میهمان هایی که دارید می توانید مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید.

این روزها به خاطر شیوع ویروس کرونا کمتر پیش می آید که شما افراد زیادی را به جشن عروسی خود دعوت کنید اما با محدود میهمان هایی هم که دارید می توانید یک عروسی به یادماندنی داشته باشید.

باغ عروسی

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که یکی از گزینه هایی که شما به عنوان مکان برگزاری جشن عروسی خود می توانید انتخاب کنید باغ عروسی می باشد.

خب این روزها این گزینه از جمله پرطرفدارترین گزینه های انتخابی زوج های جوان می باشد. چرا که باغ عروسی امکانات بی نظیری برای عروس و دامادهای جوان فراهم می کند و این امر باعث شده است که آن ها تمایل بیشتری به برگزاری مراسم خود در باغ داشته باشند.

باغ های برگزار کننده جشن عروسی دارای محیطی سرسبز و دل انگیز می باشد که لوکیشن بسیار زیبایی برای فیلم و عکس های شما می باشند.

پیشنهاد و توصیه ما، در بانک تالار به شما عروس و دامادهایی که میخواهید جشن عروسی خود را در باغ برگزار کنید این است که نکات مهم بسیاری را قبل از هرگونه اقدامی در نظر داشته باشید.

نکاتی که توجه به آن ها می تواند در یک انتخاب عالی به شما کمک بسیار زیادی کند. در ادامه تنها می خواهیم به سه نمونه از این نکات مهم که به شما در برگزاری جشنی رویایی در باغ های عروسی کمک بسیار زیادی خواهند کرد اشاره کرده ایم.

  • موقعیت مکانی و وسعت باغ
  • شرایط آب و هوایی
  • هزینه عروسی در باغ
نکات مهم برای انتخاب باغ عروسی


موقعیت مکانی و وسعت باغ

اولین مسئله که باید در زمان انتخاب باغ مناسب برای برگزاری جشن عروسی خود به آن توجه زیادی داشته باشید موقعیت مکانی و وسعت باغ موردنظر می باشد.

خب، این مسئله را به خوبی می دانید که بنا بر محدودیت هایی در داخل شهر وجود دارد تعدادباغ ها ی موجود بسیار کم می باشند و اکثریت باغ ها در خارج از شهر و یا اطراف شهر می باشند که برای میهمان ها کمی این مسئله سخت و دشوار خواهد بود مخصوصا آن دسته از میهمان ها که وسیله نقلیه از خود ندارند.

البته دور بودن باغ از شهر مزیت های خاص خود را نیز دارا می باشد که مثبت ترین آن دور بودن از ترافیک و شلوغی است.

با توجه به موارد عنوان شده شما باید باغی را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید که دسترسی آن برای میهمان ها هم کار آسانی باشد.

مهم تر از همه این صحبت ها باید با توجه به تعداد میهمان های خود به دنبال باغ مورد نظر باشید. مثلا اگر شما 500 نفر میهمان دارید نباید باغی که تنها گنجایش 400 نفر را دارد انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که باغ های متنوعی در خارج از شهر با وسعت های گوناگون وجود دارند و موظف به انجام تشریفات عروسی هستند که بتوانند پذیرای شما و مهمانان شما هستند.

موقعیت مکانی و وسعت باغ از مواردی که در انتخاب باغ عروسی باید در نظر بگیرید

شرایط آب و هوایی

مسئله بعدی برای برگزاری جشن عروسی در باغ شرایط آب و هوایی است که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی از موارد غیر قابل پیشبینی هستند در برخی مواقع پیش می آید که شما مجبور باشید دست از علایق خود برای برگزاری جشنی رویایی در باغ های عروسی بردارید.

اغلب باغ ها به خاطر فضای بازی که دارند پوششی برای باران و برف ندارند و به همین خاطر برگزاری در چنین باغ هایی تنها در 6 ماه دوم سال امکان پذیرمی باشد که باز هم در این 6 ماه هیچ پیشبینی وجود ندارد که در روز عروسی دچار بارندگی نشوید.

بنابراین اگر تصمیم دارید که جشن عروسی خود را در باغ برگزار کنید به سراغ باغی بروید که امکاناتی همچون سالن سر پوسیده را نیز دارا باشد تا در شرایط اضطراری بتوانید از میهمان های خود و برگزاری جشن عروسی در سالن سرپوشیده آن باغ استفاده کنید.

توجه به شرایط آب و هوایی برای انتخاب باغ عروسی

هزینه عروسی در باغ

علاوه بر تمام مواردی که در متن بالا به آن ها جهت برگزاری جشن عروسی در باغ اشاره کرده ایم که می توانند روی انتخاب شما تاثیر گذار باشند یک عامل دیگر هم وجود دارد که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

هزینه باغ عروسی شاید کمی از تالار بیشتر باشد و آن هم به خاطر این مسئله است که اکثریت باغ ها هزینه ای را به عنوان هزینه ورودی به صورت جداگانه از عروس و داماد دریافت خواهند کرد.

یعنی هزینه ورودی جدای از سایر هزینه های می باشد. حال تصور کنید که شما علاوه بر فضای باز باغ مورد نظر می خواهید از سالن های سرپوشیده باغ هم استفاده کنید بدون شک هزینه بیشتری را باید متحمل شوید و بپردازید.

برگزاری جشن رویایی در باغ های عروسی

 در نهایت اینکه

امیدواریم با عنوان کردن موارد مهمی که در انتخاب باغ عروسی باید به آن ها توجه زیادی داشته باشید بتوانید برای برگزاری جشنی رویایی در باغ های عروسی تصمیم درستی گرفته باشید و با توجه به بودجه و هزینه ای که در اختیار دارید مناسب ترین باغ را از میان تعداد باغ های شهر تهران برای جشن عروسی خود انتخاب کنید.
 
مشاوران و همکاران ما از طریق سایت banktalar.com شما را در این امر مهم راهنمایی خواهند کرد و پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید