بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ
تشریفات سعید کریمی مشهد

برگزاری تولد در سالن اجتماعات

یکی از جشن های که برگزار کردن آن در این روزها شاید در منزل کار سخت و دشواری باشد، برگزاری جشن تولد می باشد. شما دوست دارید برای فرزند، همسر، مادر،خواهر، پدر،برادر و یا حتی دوست خود یک جشن تولد مجلل و به یادماندنی بگیرید اما منزل شما فضای کافی برای پذیرایی از میهمان ها را ندارد. بنابراین بهترین انتخاب برگزاری تولد در سالن اجتماعات ساختمان خود یا یم سالن اجتماعات اجاره ای می باشد.

برای اینکه بتوانید یک سالن اجتماعات خاص و قیمت مناسب را پیدا کنید باید موارد مهم زیادی را مد نظر داشته باشید. در اعلب موارد می توانید از یک تیم تشریفات عروسی و مجالس کمک بگیرید.

زیرا این مجموعه ها با سالن های اجتماعات زیادی آشناییت دارند و مناسب با جشن شما بهترین  مناسب ترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهند دارد.

انتخاب سالن اجتماعات برای برگزاری چشن تولد

همانطور که در متن بالا هم اشاره کردیم برگزاری جنش های بزرگ همچون جشن تولد در سالن اجتماعات یکی از گزینه های انتخابی برای شما عزیزان می باشد.

برگزاری تولد در سالن اجتماعات از مواردی است که مورد توجه خیلی از جوانان و مردم واقع شده است. 

شما تعداد میهمان هایتان زیاد هستند اما دوست ندارید در خانه جشن بگیرید یا فضای خانه برای میزبانی از میهمان های شما کوچک می باشد.

پس طبیعی است که به دنبال مکانی با فضای مناسب برای میزبانی از میهمان های خود باشید.

برگزاری تولد یا دیگر مراسم ها در سالن اجتماعات این امکان را که در بهترین شرایط ممکن بدون کم و کاستی با دیزاین اختصاصی و ایده آل خود کنید را به شما با هزینه ای مقرون به صرفه می دهد.

برگزاری جشن تولد در سالن اجتماعات

ویژگی های انتخاب یک سالن اجتماعات مناسب

اگر به دنبال یک سالن احتماعات خوب هستید که از هر لحاظی با خواست و سلیقه شما هماهنگی های لازم را داشته باشد باید ویژگی های زیر را مد نظر داشته باشید.

اگر ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم را سالن اجتماعاتی که انتخاب کرده اید دارا بود باید بگوییم که انتخاب مناسبی را انجام داده اید.

از مهم ترین ویژگی های سالن اجتماعات خوب جهت برگزاری تولد در سالن اجتماعات موارد زیر می باشند.

  • برخورداری از ظرفیت و فضای کافی با توجه به تعداد مهمان های شما در نتیجه قبل از هرچیز تعداد مهمانان خود را مشخص کرده و با توجه به آن سالن خود را انتخاب کنید
  • با توجه به اینکه سالن های اجتماعات در طبقات منفی برج ها معمولا واقع شده است از وجود آسانسور اطمینان حاصل کنید.
  • به نوع مبلمان و صندلی ها توجه فرمایید تا مهمانان در طول مراسم شا راحتی مناسبی داشته باشند.
  • از وجود تجهیزات با کیفیت نورپردازی، سیستم صوتی، تهویه و دیگر تجهیزات اطمینان حاصل کنید
  • همانطور که گفته شد سالن های اجتماعات در داخل شهر واقع شده اند به همین دلیل حتما از وجود پارکینگ مطمئن شوید تا مهمانان دچار آزار نشوند
  • کیفیت پذیرایی همین طور پاکیزگی محیط به خصوص در این ایام کرونا
  • ارائه خدمات با پرسنل مجرب و به کارگیری ظروف زیبا
  • ارائه خدماتی مثل دی جی، نورپردازی، دیزاین سالن، گل آرایی، شمع آرایی و …
  • وجود رختکن و همچنین سرویس به میزان کافی
چطور یک سالن اجتماعات خوب انتخاب کنیم؟

سالن اجتماعات عمومی بهتر است یا اختصاصی ؟

از آنجایی که سالن های اجتماعات در دو دسته بندی اختصاصی و عمومی قرار دارند شاید در زمان انتخاب و رزرو کمی دچار مشکل شوید. اما اصلا خودتان را بابت این مسئله نگران نکنید.

سالن های اجتماعات خصوصی معمولا برای ساکنین همان ساختمان می باشد و به افراد متفرفه اجاره داده نمی شوند. اغلب سالن اجتماعات خصوصی دارای فضای کمی می باشند و برای تعداد میهمان های کمتری استفاده می شوند مثلا برای جمع خانوادگی و یا دوستانه.

اما، سالن اجتماعات عمومی از جمله مکان هایی است که اجاره آن برای عموم آزاد است و تنها مختص ساکنین آن مجموعه نمی باشد. این سالن ها از ظرفیت و فضای مناسبی برای پذیرایی از میهمان های شما برخوردار می باشند و شما به راحتی می توانید میهمان های بیشتری را به جشن تولد دعوت کنید.

هزینه برگزاری جشن تولد در سالن اجتماعات

در نهایت اینکه 

امیدواریم با رعایت موارد عنوان شده در این مقاله جهت برگزاری تولد در سالن اجتماعات که در اختیارتان قرار داده ایم توانسته باشیم به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین جشن تولد را برای عزیان خود برگزار کنید.

شما عزیزان می توانید برای کسب راهنمایی های بیشتر با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.

سوالات متداول برگزاری تولد در سالن اجتماعات

1. ویژگی های سالن اجتماعات خوب باید به چه صورت باشد؟
برخورداری از ظرفیت و فضای کافی با توجه به تعداد مهمان های شما در نتیجه قبل از هرچیز تعداد مهمانان خود را مشخص کرده و با توجه به آن سالن خود را انتخاب کنید. با توجه به اینکه سالن های اجتماعات در طبقات منفی برج ها معمولا واقع شده است از وجود آسانسور اطمینان حاصل کنید. نوع مبلمان و صندلی ها توجه فرمایید تا مهمانان در طول مراسم شا راحتی مناسبی داشته باشند. از وجود تجهیزات با کیفیت نورپردازی، سیستم صوتی، تهویه و دیگر تجهیزات اطمینان حاصل کنید.

2. سالن اجتماعات عمومی بهتر است یا اختصاصی؟
سالن های اجتماعات خصوصی معمولا برای ساکنین همان ساختمان می باشد و به افراد متفرفه اجاره داده نمی شوند. اغلب سالن اجتماعات خصوصی دارای فضای کمی می باشند و برای تعداد میهمان های کمتری استفاده می شوند مثلا برای جمع خانوادگی و یا دوستانه. اما، سالن اجتماعات عمومی از جمله مکان هایی است که اجاره آن برای عموم آزاد است و تنها مختص ساکنین آن مجموعه نمی باشد. این سالن ها از ظرفیت و فضای مناسبی برای پذیرایی از میهمان های شما برخوردار می باشند و شما به راحتی می توانید میهمان های بیشتری را به جشن تولد دعوت کنید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید