تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

انتخاب تشریفات عروسی مناسب بودجه دانشجویان

خرج و مخارج مربوط به جشن عروسی به اندازه ای زیاد می باشد که برخی از دانشجویان از پس این مخارج بر نمی آیند. بنابراین انتخاب تشریفات عروسی مناسب دانشجویان می تواند یک گزینه بسیار مناسب و عالی برای این عزیزان باشد.

بدون شک شما هم شاهد مراسم های زیادی بوده اید که برای دانشجویان برگزار شده است و تعداد زیادی از دانشجویان بدون پرداخت هزینه ای زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند.

راه حل های برگزاری تشریفات  عروسی با بودجه دانشجویی

از مهم ترین راه حل های صرفه جویی در هزینه های جشن عروسی کم کردن تعداد میهمان ها  و صرف نظر از یک سری مخارج اضافه می باشد.
شب عروسی مهم ترین شب زندگی هر شخصی است که دوست دارد خاطره انگیزترین شب باشد. دانشجویان عزیز هم از این قاعده مستثنا نمی باشند.

برای برگزاری جشن عروسی به شیوه دانشجویی شما باید در ابتدا دانشجو یکی از دانشگاه های تهران یا شهرستان ها باشید تا بتوانید از این ویژگی بهره مند شوید.

قدم بعدی که باید برای برگزاری جشن عروسی دانشجویی برداشته شود مراجعه به مراکزی است که این خدمات را با قیمت های مناسب تری برگزار می کنند.
مراکز و گروه هایی وجود دارند که می توانند با هماهنگ کردن تشریفات مناسب متناسب با بودجه شما، به برگزاری جشن عروسی تان به بهترین شکل ممکن کمک کنند. 

بهترین تشریفات عروسی با بودجه دانشجویان

تشریفات عروسی با قیمت مناسب 

عروسی به مجموعه ای از مهمترین مراسمی گفته می شود که برای برگزاری عروسی لازم است، شامل:

 • هماهنگ کردن اتلیه و عکاسی
 • اجاره تالار یا خانه باغ
 • خرید از گل فروشی
 • هماهنگ کردن موزیک
 • رفتن به آرایشگاه

نکات ضروری برای انتخاب تشریفات عروسی با قیمت مناسب

همانطور که در مقاله های قبلی هم عنوان کرده ایم انتخاب تشریفات عروسی که قیمت مناسبی داشته باشد نیازمند توجه کردن به یک سری نکات مهم می باشد.
مهم ترین نکاتی که باشد شما در انتخاب تشریفات عروسی مناسب دانشجویان با قیمت مناسب به آن ها توجه داشته باشید عبارتند از:
 1. لیست میهمان هایی که می خواهید در جشن عروسی شما حضور داشته باشند را فراهم کنید
 2. بعد از آماده کردن لیست میهمان و تاریخ عروسی به دنبال تالار یا مکان برگزاری برای جشن خود باشید که ظرفیت و گنجایش میزبانی از میهمان های شما را دارد.
 3. تشریفات عروسی اضافه بر سازمان را به حداقل برسانید( از چشم هم چشمی دست بردارید، نیازی نیست تمام خدمات مربوط به ورود عروس و داماد در سالن را در منو خود داشته باشید. مثلا آتش بازی در زمان ورود و خروج را حذف کرده یا تنها یک مورد را انتخاب کنید)
 4. رعایت پروتکل های بهداشتی باید سرلوحه تمام بخش های مراسم شما باشد تا سلامتی شما و عزیزانتان حفظ گردد ( برای عروسی هایی که در زمان کرونا قرار است برگزار شوند).
 5. کیفیت غذا در عروسی اهمیت بسیار زیادی دارد اما بهتر است در انتخاب منوی غذا که یکی از مهمترین و هزینه برترین تشریفات عروسی است دقت کنید. اگر بودجه شما محدود است می توانید تعداد غذاها و دسرهایی که قرار است سرو شود را به حداقل برسانید.
هزینه تشریفات عروسی در شرایط کرونا

قیمت تشریفات عروسی دانشجویی

موارد زیادی وجود دارند که می توانند روی قیمت تشریفات عروسی تاثیر گذار باشند. شما عروس و دامادهای عزیز قبل از هر اقدامی می توانید با مذاکره صحیح و پایین آوردن سطح توقعاتتان مراسمی با شکوه  و مجلل را برگزار کنید.

قیمت و هزینه مربوط به تشریفات عروسی با توجه به انتخاب ها و بودجه ای که شما برای جشن خود کنار گذاشته اید بسیار متفاوت می باشد.
در ادامه به چند مورد اشاره کرده ایم که در قیمت تشریفات عروسی می توانند تاثیرات چشمگیری داشته باشند.
 • دیزاین و طراحی عروسی 
 • نوع غذاها ( یک یا دو نوع و یا بیشتر)
 • تعداد مهمان های مراسم 
 • تعداد پرسنل برای پذیرایی 
 • شمع آرایی 
 • گل آرایی

 کیفیت کار مرکز یا گروه تشریفات

 1. سابقه فعالیت گروه مورد نظر و خدماتی که ارائه داده اند
 2. نظر خواهی از عروس و داماد های قبلی 
 3. تعداد مراسماتی که تا کنون توسط تشریفات انجام گرفته است
 4. مراجعه به شبکه اجتماعی مربوط به تشریفات مورد نظر جهت کسب اطلاعات 
 5. شرکت در مراسم هایی که این موسسات برگذار کرده اند
مزایای انتخاب تشریفات عروسی در تهران

در نهایت اینکه 
 
شما می توانید برای کسب اطلاع درباره انتخاب تشریفات عروسی مناسب دانشجویان با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید