محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

آیتم های اصلی تجهیزات باغ خصوصی برای عروسی

یکی از مهم ترین آیتم هایی که در لیست عروسی، عروس و داماد وجود دارد انتخاب یک تالار عروسی مناسب و با امکانات است. همه ما سعی داریم مراسم و مجالس خود را به شکلی به انجام برسانیم که هم برای خودمان و هم عزیزانمان جذاب و به یادماندنی باشد و تشریفات عروسی کاملی داشته باشم. باید برای انتخاب تالار مورد نظرمان، دقت و ظراف به خرج بدهیم تا بتوانیم ایتم های اصلی عروسیمان را پیدا کنیم . با ما همراه باشید تا درباره آیتم های اصلی تجهیزات باغ خصوصی برای عروسی بیشتر بدانید.

امکانات و تجهیزات یک باغ خصوصی برای عروسی

 • دارا بودن باغ و تالار همزمان
 • طراحی باغ و تالار‌ها
 • سفره ی عقد در باغ 
 • دکوراسیون تالار
قیمت تالار و باغ تالار به طور همزمان در یک مجموعه


دارا بودن باغ و تالار همزمان

همانطور که از اسمش پیدا است ما هم زمان باغ و تالار را در کنار هم داریم و میتوانیم از دو آپشن با هم استفاده نماییم و میتوان مجالس با شکوه‌تری را برگذار کنیم.

طراحی باغ و تالار‌ها 

طراحی باغ تالار به صورتی است که شما میتوانید عروسی خود را هم در باغ و هم در تالار برگذار کنید و لذت ببرید. یکی از نقاط مثبت و خوب باغ تالار ها این است که میتوان در محیط باز باغ هم میز و صندلی داشته باشیم وحتی میتوان با سلیقه‌ی خود شما آنجا را طراحی نمود. 

سفره ی عقد در باغ 

یکی دیگر از نقاط مثبت باغ تا برگذاری سفر عقد در فضای باز باغ است که میتوان مراسم شمارا زیباتر و باشکوه‌تر برگذار کرد و به راحتی تمام مهمان هارا در ان فضا جا داد. 

دکوراسیون تالار

طراحی دکوراسیون مراسم عروسی و چیدمان مخصوص مراسم عروسی به تخصص ویژه ای نیاز دارد که شاید هرکسی نتواند از پس آن بر بیاید.

ولی با این حال نباید فراموش کرد که نظر شما بیشتر از همه ‌چیز دارای اهمیت است. 

ویژگی یک تالار خوب و مناسب برای عروسی

 1. ارتفاع تالار
 2. پرسنل تالار
 3. نور سالن
 4. موسیقی
 5. کیفیت غذا
 6. قیمت تالار
 7. ظرفیت تالار
 8. میزان دسترسی تالار
 9. کیفیت آتش بازی
 10. محل مخصوص عروس و داماد
نکات مهم برای نورپرداری باغ تالار عروسی


دارا بودن سیستم برق اظطراری

یکی از نکاتی که بشدت باید روی آن توجه داشته باشیم، این است که تالاری که انتخاب میکنیم دارای سیستم برق اظطراری باشد. زیرا ممکن است در شب مراسم شما به هر دلیلی دچار قطعی برق شوید و این یک اتفاق بسیار ناراحت کننده است. بخصوص اگر مراسم شما در باغ تالار است این موضوع می‌تواند بسیار با اهمیت باشد.

نورپردازی محیطی باغ

مهم ترین اصل در انتخاب باغ مد نظر شما این است که به نورپردازی باغ توجه داشته باشید و حتما جهت دیدن نورپردازی باغ در شب به دیدن سالن بروید و از نور مدنظرتان مطمئن شوید. معمولا باغ های شخصی چون برای کاربری جشن ساخته نشده اند در شب نور کافی ندارند تشریفات عروسی به کمک یک تیم قوی اقدام به نصب پرژکتور موقت را انجام میدهند.

بررسی کردن کیفیت غذا و پذیرایی سالن مورد نظر

یکی از ویزگی‌های یک تالار عروسی مناسب داشتن غذاهای با کیفیت است و عروس و داماد باید حتما قبل از ثبت قرار داد از کیفیت غذاهای تالار مطمئن بشوند. 

 داشتن سرویس شام مناسب

یک نکته دیگر در انتخاب سالن عروسی مورد نظر ما داشتن سرویس شام مناسب است مثل داشتن «قاشق، چنگال، بشقاب و.......»مناسب است و یا داشتن وارمر برای گرم نگه داشتن غذای میزها و سایر ملزومات سرویس شام.
 

چیدمان سرویس پذیرایی

چیدمان میزها و صندلی ها میتواند در زیبایی مراسم و سالن تاثیرات بسیاری داشته باشند. چیدمان ظروف میوه و شیرین و لوازم مورد نیاز برای پذیرایی باید چینش زیبایی و دقیقی داشته باشد. 
 

جایگاه عروس و داماد

یکی از نکات خیلی مهم در انتخاب سالن جایگاه عروس و داماد است که باید به این موضوع توجه زیادی داشته باشید. جایگاه عروس و داماد باید بسیار زیبا راحی شده باشد و به سلیقه عروس و داماد گل ارایی شده باشد و در نقطه ی دید سالن باشد تا عروس و داماد بر تمام سالن  تسلط داشته باشند.
 

ورودی عروس و داماد

 این آیتم از یک سازه برای زیبایی بخشیدن به محیط استفاده میشود بیشترین کاربرد آن درمراسم استقبال عروس و داماد است که باعث باشکوه تر شدن مراسم شما می‌شود.
 

  نکاتی که باعث میشود مراسم شما زیبا تر وبا شکوه برگذار شود

 • از بادکنک برای تزیین استفاده کنید
 • با شمع یک فضای رمانتیک بسازید
 • برای آرایش گل ها ایده داشته باشید
 • در هنگام شب فانوس به هوا بفرستید
 • یک آلبوم پر خاطره در دکوراسیون باغ تالار عروسی تشکیل دهید
 • نورپردازی حرفه ای در دکوراسیون باغ تالار عروسی انجام دهید
آیتم های اصلی تجهیزات باغ خصوصی برای عروسی
 
در نهایت اینکه 
 
همکاران و مشاوارن ما از طریق سایت banktalar.com به شما کمک خواهند کرد تا بیشتر درباره آیتم های اصلی تجهیزات باغ خصوصی برای عروسی خود بدانید. شما می توانید سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق همین سایت با ما، در میان گذاشته و مطرح کنید.

نظرات

سلام قیمت برای تعداد ۲۰۰ نفر را لطفا بفرمایید

ملیکا عبادالله زاده
ارسال نظر جدید