محل تبلیغ
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

آیا اولین تالاری را که میبینیم را باید رزرو کنیم؟

شروع زندگی مشترک با جشن و میهمانی لذت و زیبایی خاصی دارد اما برای اینکه زندگی مشترک خود را آغاز کنید و این شب زیبا را با عزیزان خود جشن بگیرید نیاز به مکانی مناسب دارید که از میهمان های شما به خوبی پذیرایی کنند و به اصطلاح در آن چیزی کم و کسر نباشد.

این روزها کمتر شاهد این قضیه هستیم که جشن های بزرگ همچون جشن عروسی در خانه برگزار شوند. چرا که نه متراژ خانه های امروزی به اندازه ای است که پذیرای تعداد زیادی میهمان باشد و نه دیگر کسی انرژی لازم را دارد که خودش از میهمان ها پذیرایی کند. بنابراین این مسئولیت بزرگ بر عهده تالار و باغ تالار هایی است که تاسیس شده اند و کار آن ها برگزاری جشن های مختلف می باشد

اما اینکه شما انتخاب کنید که در چه تالاری بخواهید جشن خود را برگزار کنید هم دارای اهمیت زیادی می باشد و برای این کار نیاز به تحقیق و زمان لازم دارید.

طبیعتا با عجله و بدون صرف زمان نمی توانید مکان مناسبی را برای برگزاری بزرگترین و به یاد ماندنی ترین جشن زندگی خود انتخاب کنید.

سوالی که برای بیشتر زوج های جوان در زمان انتخاب تالار عروسی پیش می آید این است که آیا اولین تالاری را که میبینیم باید رزرو کنیم؟

خب به نظر شما چه جوابی میتوان به این زوج های جوان داد؟

با ما در بانک تالار همراه باشید تا بیشتر و بهتر به پاسخی که می توان در جواب این زوج های جوان داد برسیم.

لاکچری ترین تالار عروسی

نکات مهم برای انتخاب تالار عروسی

بارهای بار در مطالب مختلفی که در بانک تالار برایتان منتشر کرده ایم به نکاتی که نیاز است در زمان رزرو و انتخاب تالار به آنها توجه داشته باشید را متذکر شده ایم.

قصد داریم این بار نیز در راستای پاسخ به سوال عروس و دامادهای عزیز که نمی دانند حتما باید اولین تالاری که دیده اند را انتخاب کنند یا نه اشاره ای به نکات مهم برای انتخاب تالار و باغ تالار داشته باشیم.

نکاتی که مهم ترین موارد برای انتخاب تالار و باغ تالار عروسی می باشند عبارتند از:

•در نظر گرفتن ظرفیت تالار و باغ تالار( اینکه میتواند میهمان های شما را تمام و کمال پذیرا باشند یا نه)

•منطقه و موقعیت جغرافیایی تالار مسئله بسیار مهمی است (هم برای عروس و داماد و هم برای میهمان ها)

•انتخاب تالار و باغ تالار را در اولویت کارهای عروسی خود قرار دهید زیرا که به زمان زیادی نیاز دارید( هرگز این کار را به روزها، هفته ها و ماه آخر موکول نکنید)

•نظافت و نحوه برخورد پرسنل تالارها را در نظر داشته باشید

•از کیفیت غذای تالارهایی که مد نظر دارید مطمئن شوید( اینکه مواد اولیه آنها تازه و با کیفیت می باشند)

•طراحی و دکوراسیون داخلی و محوطه تالار و باغ تالار را مد نظر داشته باشید که خیلی قدیمی نباشند

•نورپردازی از موارد مهم دیگری است که باید در زمان انتخاب تالار به آن توجه داشته باشید

•مطمئن شوید که تالارهایی که دیده اید حتما مجهز به سیستم برق اضطراری باشند

•داشتن پارکینگ برای خودرو میهمان های خود را فراموش نکنید( در صورت نداشتن پارکینگ اختصاصی، امکان پارک آسان برای میهمان ها فراهم شود)

 انتخاب بهترین تالار عروسی

اولین تالار را انتخاب نکنید

خب آنچه که نیاز بود درباره انتخاب تالار عروسی بدانید را در مطالب بالا به آن ها اشاره کرده ایم. حال می خواهیم به سراغ پاسخ سوال عروس و دامادهای عزیزی برویم که پرسیده اند، آیا اولین تالاری را که میبینیم باید رزرو کنیم؟

اجازه دهید پاسخ سوال شما را با یک مثال خیلی ساده بدهیم. فرض کنید شما برای خرید مایحتاج ماهانه خود به یک سوپر مارکت در نزدیکی محل زندگیتان می روید. اما از کل لیست خرید شما تنها سه قلم  موجود می باشد و مابقی محصولات که خرید آنها برای شما اهمیت بیشتری دارد موجود نیستند، چه کار میکنید؟! همان سه قلم را خریداری می کنید و بیخیال مابقی خرید خود می شوید یا به فروشگاه دیگری می روید که مجهز تر بوده و تمام وسایلی که می خواهید را دارا می باشد؟ قطعا که به سراغ فروشگاه دیگری خواهید رفت.

تالار عروسی هم دقیقا همین حکم را برای شما دارد. هیچ زوج جوانی دوست ندارد که بهترین شب زندگیش با کم وکاستی برگزار شود. پس طبیعتا به سراغ تالاری خواهید رفت که تمام خواسته های شما را بتواند برآورده کند. نه اینکه از 10 موردی که شما می خواهید در شب عروسیتان در تالار انجام شود تنها 3 مورد آن امکان پذیر باشد.

به همین سادگی به پاسخ سوال خود رسیدید. شما باید تمام تالارهایی که مد نظرتان می باشد را لیست کرده و به تک تک آن ها سر بزنید و از میان آن ها هر کدام که به سلیقه و خواسته های شما نزیکتر هستند را انتخاب کرده و از کل لیست جدا کنید و سپس از میان آنها کامل ترین را برای برگزاری جشن عروسی خود در نظر بگیرید.

 نکات مهم در انتخاب تالار عروسی

جمع بندی

اگر بخواهید اولین تالاری که می بینید را رزرو کنید شاید نتوانید آنچه که از بهترین شب زندگی خود تصور می کردید را به واقعیت تبدیل کنید.

بنابراین قبل از هر تصمیمی نکات مهم برای انتخاب تالار را در نظر داشته باشید و با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید  تالار عروسی خود را انتخاب کنید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید