بستن

تشریفات سعید کریمی مشهد

محل تبلیغ
تشریفات سعید کریمی مشهد
تالار پذیرایی سی برگ مشهد

8 ایده برای برگزاری جشن نامزدی به کمک تیم تشریفات

همه دختر خانم ها و آقا پسرها دوست دارند که اولین جشن زندگی خود را بهترین شکل ممکن برگزار کنند تا تبدیل یک خاطره شیرین شود. بعد از مراسم خواستگاری اولین جشنی که باید گرفته شود جشن نامزدی می باشد که برای زوجین اهمیت زیادی دارد. خب، با شرایط این روزها برگزاری جشن در تالارهای بزرگ کمی ریسک پذیر می باشد که اغلب از این مسئله صرف نظر می شود. اما اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست چرا که شما می توانید در منزل خودتان به کمک تیم تشریفات عروسی بهترین جشن نامزدی را برگزار کنید. با، بانک تالار همراه شوید تا 8 ایده برای برگزاری جشن نامزدی به کمک تیم تشریفات را به شما معرفی کنیم.

ایده های جذاب جشن نامزدی به کمک تیم تشریفات

 هر یک از موسسات تشریفات عروسی ایده ها و خلاقیت های خاص خود را دارا می باشند و سعی دارند که برای هرچه بهتر و زیباتر برگزار شدن جشن شما از بهترین ایده استفاده کنند.

اغلب تیم های تشریفات با توجه به ایده های روز دنیا سعی در برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن نامزدی، جشن عقد، جشن عروسی و ... دارند.

در ادامه می خواهیم اشاره ای به چند نمونه از این ایده های جذاب برای جشن نامزدی داشته باشیم.

  • کارگردان زندگی خود باشید
  • مسابقه ترتیب دهید
  • کارت دعوت آنلاین تهیه کنید
  • سبک و استایل متفاوتی انتخاب کنید
  • استایل خود را براساس زوج های مشهور انتخاب کنید
  • جشن ساحلی بگیرید
نکات مهم درباره جشن نامزدی

کارگردان زندگی خود باشید

اولین ایده از 8 ایده برای برگزاری جشن نامزدی به کمک تیم تشریفات که می خواهیم به شما معرفی کنیم این است که سعی کنید کارگردان زندگی خودتان باشید.

برای خودتان متنی آماده کنید که در آن شرح داده اید که بین شما و همسرتان از ابتدای آشنایی تا خواستگاری چه اتفاق هایی رخ داده است.

بعد از آن مراسم خواستگاری و بله برون و حلقه دست کردن و نامزدی را در آخر سناریو زندگی خود قرار دهید.

به نظر فیلم جذابی می باشد که کارگردان و بازیگر آن تنها خودتان هستید.

به راحتی کی توانید با یک سری برنامه ها و اپلیکشن ها روی وقایعی که از آن ها فیلم و عکس دارید موسیقی دلخواهتان را گذاشته و در صورت تمایل آن را در شب نامزدی برای میهمان ها پخش کنید.

شاید این کار به تنهایی برای شما سخت و دشوار باشد، اینجاست که تیم تشریفاتی که انتخاب کرده اید که کارهای مربوط به جشن شما را انجام دهد به شما کمک خواهد کرد تا بهترین و زیباترین کلیپ را آماده کنید.

مسابقه ترتیب دهید

به نظر شما اینکه میهمان ها از اول تا آخر مراسم بیکار باشند خوب است؟! دوست دارید کاری جدید انجام دهید که برای میهمان هایتان جذابیت داشته باشد؟!

یکی از ایده های جذاب این است که برای میهمان هایتان مسابقه گروهی ترتیب دهید.

مثلا: مسابقه رقص دو نفره. به رسم یادگاری هم می توانید برای زوج هایی که در این مسابقه شرکت کرده اند هدیه ای را در نظر بگیرید.

یک نکته مهم را باید درباره این ایده مد نظر داشته باشید و آن هم این است که مسابقه ای که طراحی می کنید نباید به گونه ای باشد که باعث خراب شدن میکاپ یا کثیف شدن لباس میهمان ها شود.

کارت دعوت آنلاین تهیه کنید

از دیگر روش های مدرن، انتخاب کارت های دعوت به صورت آنلاین می باشد. ارسال کارت های کاغذی برای دعوت میهمان ها به جشن های مختلف از روش های قدیمی می باشد که بسیار هم هزینه بر می باشد.

کارت های دعوت کاغذی بعد از برگزاری جشن دیگه برای کسی مورد نیاز نمی باشد و دور انداخته می شوند و تنها در این بین این شما هستید که هزینه کرده اید.

برای صرفه جویی در هزینه ها و به کار بردن ایده های جدید برای دعوت از میهمان هایتان می توانید از ایده کارت دعوت آنلاین استفاده کنید.

شما می توانید کارت را متناسب با سلیقه خود با هر رنگ و استایلی که دوست دارید تهیه کرده و به صورت پیام برای میهمان های خود ارسال کنید.

تهیه کارت دعوت آنلاین

سبک و استایل متفاوتی انتخاب کنید

از انتخاب استایل های تکراری و طراحی های قدیمی صرف نظر کنید و از تیم تشریفات خود بخواهید که به روز ترین و جدیدترین طراحی را برای شما انجام دهند.

معمولا تیم های تشریفاتی با توجه به سلیقه و خواست شما دیزاین و طراحی مراسم را انجام می دهند. 

استایل خود را براساس زوج های مشهور انتخاب کنید

از دیگر کارهایی که می توانید برای متفاوت بودن جشن نامزدی خود انجام دهید این است که لباس های خود را بر اساس استایل زوج های مشهوری که می شناسید انجام دهید.

مثلا: استایل پرنس هری و مگان مارکل.

البته این مسئله کاملا سلیقه ای می باشد و شاید شما اصلا دوست نداشته باشید مطابق با استایل افراد دیگر لباس نامزدی خود را انتخاب کنید.

جشن ساحلی بگیرید

اما آخرین ایده از 8 ایده برای برگزاری جشن نامزدی به کمک تیم تشریفات، این است که اگر در منطقه ای ساحلی زندگی می کنید به جای برگزاری جشن در منزل یا تالار، می توانید در کنار ساحل جشن خود را برگزار کنید.

تیم تشریفات برای برگزاری جشن های این چنینی تمهیدات ویژه ای را برای شما در نظر میگیرید.

از دکوراسیون مکان انتخاب شده گرفته تا نحوه و استایل لباس پوشیدن شما و نوع پذیرایی از میهمان ها.

کارهای لازم برای انجام جشن نامزدی ساحلی

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه مطالب عنوان شده در این مقاله توانسته باشیم به شما دوستان عزیز در زمینه 8 ایده برای برگزاری جشن نامزدی به کمک تیم تشریفات راهنمایی و کمک های لازمه را کرده باشیم.

مشاوران ما نیز برای اینکه شما عروس و دامادهای عزیز در ابتدای زندگی خود زیر بار قسط و قرض نروید از طریق سایت banktalar.com پاسخگوی سوالات شما می باشند و راهنمایی های لازم را برای برگزاری جشن عروسی با شکوه از این طریق خدمدتان ارائه می دهند.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید