تالار پذیرایی سی برگ مشهد
محل تبلیغ

4 ایده بهاری برای تم عروسی‌

به نظر شما چه فصلی برای برگزاری جشن عروسی مناسب تر می باشد؟ خب، شاید شما هم با ما هم نظر باشید و فصل بهار را یکی از زیباترین فصل ها برای برگزاری عروسی در نظر داشته باشید. هوای بهاری عاشقانه و عالی است و شما به راحتی می توانیم المان ها و ایده هایی که دوست دارید را برای جشن عروسی خود در این فصل اجرا کنید. ما امروز می خواهیم به شما 4 ایده بهاری برای تم عروسی پیشنهاد کنیم.

با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

ایده های بهاری برای تم عروسی

پیشنهاد ما برای شما عروس و دامادهای عزیزی که دوست دارید در جشن بهار مراسم عروسی خود را برگزار کنید اما دوست دارید که خاص ترین جشن را داشته باشید این است که از 4 ایده بهاری برای تم عروسی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم در مراسم خود استفاده کنید.

اگر هم دوست دارید که صفر تا صد کارهای مربوط به جشن را به تشریفات عروسی واگذار کنید می توانید این ایده ها را نیز به آن ها پیشنهاد دهید و از آن ها بخواهید آنطور که شما دوست دارید مراسم عروسی شما را برای بهار آماده کنند.

  • کارت دعوت بهاری
  • کیک با تم بهاری
  •  استفاده از گل های بهاری برای دسته گل و گل آرایی مراسم
  •  گیفت های بهاری برای میهمان ها
ایده های جذاب برای تزئین کیک عروسی

کارت دعوت بهاری

اولین ایده از 4 ایده بهاری برای تم عروسی‌ که می خواهیم به شما پیشنهاد دهیم انتخاب تم های بهاری در کارت های عروسی می باشد.

فراموش نکنید که اولین تصویر از جسن عروسی شما با کارت دعوت جشن شما آغاز می شود. بنابراین انتخاب یک کارت زیبا می تواند تاثیر خوبی روی میهمان های شما بگذارد.

برای جذاب تر و خاص بودن کارت جشن عروسیتان می توانید از واژه های بهاری و تصاویر بهاری برای طراحی داخلی آن استفاده کنید.

برای زیباتر شدن کارت هایتان می توانید روی آن ها را با گلهای کوچک بهاری نیز تزئین کنید.

کیک با تم بهاری

اما، دومین ایده پیشنهادی ما برای شما دوستان عزیز انتخاب کیک عروس با تم بهاری است.

استفاده از گل های طبیعی برای تزئین کیک می تواند یک ایده بسیار جالب باید که خیلی از عروس و دامادها از آن استقبال می کنند.

حال تصور کنید که کیک جشن عروسی شما با گل های طبیعی که در فصل بهار وجود دارند تزئین شوند. بدون شک این زیبایی چندین برابر خواهد شد.

بنابراین استفاده از گل های طبیعی همچون گل خامه ای یا فوندانتی که در فصل بهار بیشتر در دسترس می باشند می توانند زیبایی بیشتر به تزئین کیک عروسی شما دهند.

طراحی و گل آرایی مراسم با گل بهاری

استفاده از گل های بهاری برای دسته گل و گل آرایی مراسم

گل هایی که شما عروس خانم های عزیز می توانید در فصل بهار برای دسته گل خود انتخاب کنید انقدر زیاد و متنوع می باشند که بدون شک انتخاب برای شما سخت خواهد شد.

گل های بهاری همچون لاله، سنبل، سوسن، شیپوری، جربرا و... تنوع رنگ بسیار زیادی دارند و متناسب با حال و هوای جشن شما می باشند.

حتی شما می توانید برای اینکه تم بهاری در سالن برگزاری جشن عروسیتان هم رعایت شود برای طراحی و گل آرایی میز میهمان ها یا فضاهای خالی سالن از همین گل های طبیعی استفاده کنید تا با دسته گل شما هم همخوانی داشته باشند.

تزئین و چیدمان این گل ها در سبدهای انبوه سفید روی میز میهمان ها جلوه بسیار زیبایی به جشن شما می دهد.

گیفت های بهاری برای میهمان ها

اما آخرین ایده از 4 ایده بهاری برای تم عروسی‌ که می خواهیم به آن بپردازیم تهیه گیفت های یادگاری برای میهمان ها جهت تشکر و قدردانی می باشد.

شما عروس و دامادهای نازنین می توانید در راستای داشتن یک تم هیجان انگیز بهاری برای جشن عروسیتان، گیفت هایی را که نشان از فصل بهار می باشد و تم بهاری در آن ها استفاده شده است را به عنوان هدیه و به رسم یادبود به میهمان هایتان کادو دهید.

مثلا می توانید پاکت های کوچکی را تزئین کنید که روی آن ها را با بذر گیاهان بهاری پوشانده اید و روی آن برای میهمان های خود یک جمله یادگاری بنویسید. 

طراحی گیفت های بهاری برای میهمان ها

در نهایت اینکه 

به عنوان حُسن ختام باید خدمت شما عروس و دامادهای عزیز بگوییم که برگزاری جشن عروسی در هر 4 فصل سال نیازمند آگاهی از یک سری نکات و موارد مهم می باشد که می توانند در بهتر یا بدتر برگزار شدن جشن عروسی شما تاثیر گذار باشند.

بنابراین قبل از هر گونه اقدامی برای رزرو مکان برگزاری جشن خود باید این موارد مهم که اصلی ترین آن در نظر گرفتن تعداد میهمان ها و برگزاری مراسم در فضای سرپوشیده تا فضای باز می باشد را حتما مد نظر داشته باشید.

شاید برگزاری جشن عروسی در فصل بهار مناسب ترین زمان باشد اما از آنجایی که هوایی بهار دزد است ممکن است اگر بدون برنامه ریزی و پیش بینی حوادث احتمالی اقدام به برگزاری جشن کنید با بارندگی مواجه شوید.

ما سعی کرده ایم تا در این مقاله به شما دوستان عزیز کمکی کنیم، چنانچه میخواهید یک جشن عروسی بهاری زیبا و با شکوه داشته باشید ایده های جذاب را فراموش نکنید. 4 ایده بهاری برای تم عروسی‌ که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم جزء اصلی ترین مواردی هستند که هر چه در انتخاب آن ها دقت بیشتری به خرج دهید جشن زیباتری خواهید داشت.

شما عزیزان می توانید برای کسب راهنمایی های بیشتر با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید