تالارهای پذیرایی لوکس و خاص vvip در مشهد
سالن های زیبایی و آرایشگاه زنانه مشهد
مشاوره تالار عروسی
آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری عروسی در مشهد
تشریفات عروسی و خدمات مجالس مشهد
مزون های لباس عروس و نامزدی مشهد

هزینه تشریفات عروسی

0

این روزها هزینه ها به قدری زیاد و گران شده اند که برای انجام کوچکترین کارهای روزمره هم باید برنامه ریزی دقیق داشت و بودجه مناسبی را در نظر گرفت.
حال تصور کنید که شما می خواهید یک جشن بزرگ همچون جشن  عروسی را برگزار کنید. چقدر بودجه لازم دارید تا بتوانید جشنی به یادماندنی و به قول معروف آبرومند را برگزار کنید؟

خرج و مخارج عروسی گران است. ما فکر می کنیم این چیزی است که همه ما از آن آگاه هستیم. با این حال، حتی اگر سعی کنید تا حد ممکن بودجه اختصاص دهید باز هم هزینه هایی وجود دارد که اجتناب ناپذیر است. 
بنابراین، ما وظیفه خود دانسته ایم که در این زمینه به شما کمک کنیم. رعایت بودجه فقط برای شکستن هزینه های حقوقی ممکن است وحشتناک باشد. ما منابع مختلفی را جستجو کرده ایم تا به روزترین حقایق را درباره هزینه مراسم عروسی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بهترین تشریفات عروسی در تهران

تشریفات عروسی

برای برگزاری مراسم جشن عروسی مکان های مختلفی همچون تالار، باغ تالار، هتل، ویلاهای مخصوص، موسسات تشریفات عروسی و... وجود دارند که هریک در جایگاه خود ویزگی های خاص و هزینه های خاصی دارند.

یکی از مکان هایی که شما برای برگزاری مراسم عروسی خود می توانید از آن ها کمک بگیرید تشریفات عروسی می باشند که می توانند صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسی شما را با نظارت خود شما انجام دهند بدون اینکه نیاز باشد شما زمان زیادی را به این کارها اختصاص دهید.

در حقیقت تشریفات عروسی به شما زمان آزادی می دهند که به راحتی به سراغ سایر کارهای مربوط به جشن عروسیتان بروید. اما سوال مهمی که در اینجا برای عروس و دامادهای عزیز مطرح می شود این است که هزینه تشریفات عروسی چقدر می باشد؟ آیا هزینه ای که برای تشریفات عروسی باید پرداخت شود بیشتر از تالار و باغ تالار می باشد یا کمتر؟ در ادامه به این سوال شما پاسخ داده ایم.

ویژگی تشریفات عروسی مناسب

برای اینکه بدانید هزینه تشریفات عروسی که برای برگزاری مراسم عروسی خود روی آن حساب کرده اید چقدر می شود باید درباره ویژگی هایی که یک تشریفات عروسی خوب باید دارا باشد نیز اطاع داشته باشید.
از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های تشریفات عروسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
  • جایگاه ورود عروس و داماد
  • نورپردازی سالن 
  • داشتن اتاق پرو لباس بزرگ
  • داشتن اتاق عقد تمیز و به روز
  • روکش صندلی ها و رومیزی ها
  • نحوه پذیرایی از میهمان ها
  • سرویس های بهداشتی تمیز
  • پارکینگ اختصاصی

ویژگی های تشریفات عروسی مناسب

هزینه‌ تشریفات عروسی چقدر است؟

این مسئله را بارها عنوان کرده ایم که مهم ترین موضوعی که می تواند بیشترین هزینه را به خود اختصاص دهد مکان مناسب برگزاری جشن عروسی می باشد. این مسئله می تواند به تعداد میهمان های شما بستگی داشته باشد.
خب شما باید این مسئله را هم در نظر داشته باشید که همه چیز به مکان برگزاری ختم نمی شود و علاوه بر آن مواردی همچون شام عروسی، میوه و شیرینی، کیک عروسی، نوشیدنی و دسر و حتی گل آرایی و دکوراسیون داخلی نیز هزینه بر می باشند.

پس اگر شما بتوانید پکیجی که در نظر دارید را با دقت انتخاب کنید و یا اینکه آن ها را خودتان تهیه کنید شک نداشته باشید که از هزینه های شما کاسته خواهد شد. مثلا اگر قیمت هر پکیچ برای هر نفر ز میهمان های شما 80.000 هزار تومان باشد مید انید چقدر باید بابت آن هزینه کنید؟! در صورتیکه اگر تمام آن ها را خودتان فراهم کنید از هزینه تشریفات عروسی شما کم شده و تنها هزینه مکان عروسی را پرداخت خواهید کرد.

به همین سادگی شما نوانسته اید کلی هزینه ها را کاهش دهید. درست است که تشریفات عروسی به شما از صفر تا صد کارها کمک خواهد کرد اما زمانیکه خودتان بتوانید مبلغی نزیدک به مثلا 8.000.000 هزار تومان را از کل هزینه های جانبی کم کنید شاید نیاز باشد که به جای پرداخت 50.000.000 تومان هزینه تشریفات عروسی با تخفیف هایی که میگیرید مبلغ 40.000.000 میلیون تومان را پرداخت کنید.
 
نکات مهم  نحوه بستن قرارداد تشریفات عروسی
جمع بندی

درباه ویژگی هایی که یک تشریفات عروسی مناسب باید دارا باشد و درباره اینکه هزینه تشریفات عروسی چقدر می شود در این مقاله اشاره کرده ایم. 

بار دیگر یادآوری می کنیم که هزینه تشریفات عروسی به پکیچ انتخابی شما و تعداد میهمان هایتان بستگی دارد دقیقا مثل هزنیه تالار و باغ تالار عروسی. هر چه تعداد میهمان های شما مشخص تر باشد و اینکه خودتان با هنر و سلیقه ای که دارید به طراحی برخی از کارهای مروبط به جشن عروسیتان بپردازید بدون شک هزینه برگزاری جشن عروسی کمتر خواهد شد.

برای آنکه بتوانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و برای جشن عروسیتان در نظر گرفته اید بهترین و مناسب ترین مکان یا تشریفات عروسی را انتخاب کنید می توانید با مشاوران ما در سایت بانک تالار ارتباط بگیرید. مشاوران ما با توجه به بودجه ای که دارید و با در نظر گرفتن کلیه موارد مربوط به جشن عروسی بهترین گزینه ها را به شما معرفی خواهند کرد.

نظرات

هزینه برگزاری جشن عقد برای ۳۵۰ تا مهمون چقدر میشه؟

Ahadi
ارسال نظر جدید